با برنامه آمده ایم / روز سختی را برای ذوب آهن رقم می زنیم
22 مهر 1395 ، دیدگاه 1
مدیرعامل باشگاه اکسین البرز :جام حذفی جام شگفتی هاست، ما برای خلق یک شگفتی دیگر حضور یافته ایم. ذوب آهن اصفهان قهرمان فصل گذشته همین رقابتهاست اما ما نیز انگیزه بالایی برای قهرمانی داریم و مطمئنن روز سختی را برای ذوب آهن رقم خواهیم زد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، نوید طاهری پور ضمن تسلیت ایام محرم الحرام اظهار داشتند: ایام محرم تداعي کننده نهضت سرخ سالار شهيدان حضرت حسين ابن علي(ع) مي باشد که با ايثار خون مقدس خود و هفتاد و دو تن از اصحاب وياران با وفايش اسلام ناب محمدي را احيا و درس جوانمردي، آزادگي ، عزت ، ايثار ،فداکاري و جهاد در راه خدا و عشق و شهادت را به رهروان سعادتمند طريقش آموخت.

مدیرعامل باشگاه اکسین البرز ادامه داد: موفقیت های بدست آمده از قهرمانی در لیگ دسته دوم تا صدرنشینی در لیگ دسته اول را مدیون ائمه (ع) و اهل بیت هستیم و امیدواریم در ادامه نیز دست مان را بگیرند تا راه موفقیت را با سلامت طی کنیم.


ایشان در خصوص جام حذفی و تقابل با ذوب آهن اصفهان نیز بیان داشت: جام حذفی جام شگفتی هاست، ما برای خلق یک شگفتی دیگر حضور یافته ایم. ذوب آهن اصفهان قهرمان فصل گذشته همین رقابتهاست اما ما نیز انگیزه بالایی برای قهرمانی داریم و مطمئنن روز سختی را برای ذوب آهن رقم خواهیم زد.


طاهری پور با اشاره به اینکه با برنامه در لیگ حضور داشته ایم، اذعان داشت: در اولین گام توانستیم قهرمانی در لیگ دو را جشن بگیریم ، همان زمان نیز با برنامه ریزی دقیق استارت خود را برای قهرمانی در لیگ یک زدیم و خوشبختانه تاکنون موفق عمل کرده ایم.


مدیرعامل باشگاه اکسین گفت: مردم خوب البرز شایسته داشتن تیمی در لیگ برتر هستند، مسئولین کادر فنی و بازیکنان باشگاه تمام تلاش خود را برای قهرمانی به کار خواهند بست تا این مسیر با موفقیت طی شود و از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.


او در خصوص بازی با فولاد یزد نیز اینچنین گفت: جایگاه تیم حریف ملاک نیست، این تیم برابر تیم پرستاره خونه به خونه تا دقایق پایانی جنگید و اگر اشتباه فردی نبود شاید شاگردان مرزبان نیز حریف فولاد یزد نمی شدند. این تیم با تغییرات که در کادر فنی داشته است روند خیلی خوبی را در پیش داشته و همین دلایل باعث می شود تا حریف را دست کم نگیریم و با تمام قوا برابرشان ظاهر شویم.


طاهری پور در پایان بیان نمود: از عملکرد کادر فنی و بازیکنان طی 8 هفته ابتدایی بسیار راضی هستیم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد تا در نهایت به اهدافمان دست یابیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. افشین قبادی

    افشین قبادی

    سلام ٬ با آ رزوی موفقیت برای باشگاه اکسین ٬ مطمئنم با مدیریت و توانمندیهای بالای هیات مدیره ارجمند شرکت اکسین و تدبیر واندیشه مدیر عامل جوان و خلاق باشگاه آ قا نوید پر تلاش بزودی باشگاه بزرگ اکسین به لیگ برتر صعود خواهد کرد و شرکت در بازیهای جام حذفی برای کسب تجربه و اعتماد به نفس بیشتر بسیار مفید میباشد ....با توکل به خداوند متعال به امید شرکت در جشن صعود اکسین به لیگ برتر انشاالله . آ مل افشین قبادی