نامه قدردانی علی عزیزی از امام جمعه آمل
19 مهر 1395 ، دیدگاه 0
غنیمت حضورتان اوج همدلی را در آمل به تصویر کشید

 

کمال نیوز:  اجتماع بزرگ عزاداران حسینی روز هفتم در شهرستان آمل با حضور هزاران نفر از عاشقان حسین (ع) برگزار شد ؛ در همین ارتباط علی عزیزی با ارسال نامه ای به تحریریه نگاه از امام جمعه آمل بابت این اتفاق بزرگ قدردانی کرد. متن کامل این نامه بدین شرح میباشد:

بسم تعالي

حجت الاسلام و المسلمين حاج آقا مرتضوي

امام جمعه محترم و فرزانه ي آمل


با سلام و عرض تسليت به مناسبت ايام محرم و سوگواري سرور آزادگان و سالار شهيدان جهان و ياران صديقش بر خود واجب ميدانم از بابت كارستان بي بديل مردم ولايتمدار آمل و تلاشهاي بي دريغ حضرتعالي در هفتمين روز از ماه محرم كه شكوه حضور جاودانه و سر ارادت مردم ديار علويان را بر آستان حضرت دوست اينچنين با وقار و زيبا به تصوير كشيد ، قدرداني نمايم.

غنيمت حضور فرزانه حضرتعالي توانست اوج همدلي و همراهي مسئولين آملي را ترسيم نمايد ، چيزي كه پيش از اين سالها از فقدانش خون دل ميخورديم.

آنچه در روز هفتم محرم با همت والاي شما در آمل رقم خورد نه تنها همدلي يك شهر بلكه ظرفيتهاي در محاق مانده آمل را به رخ كشيد.

در پايان ضمن قدرداني از مردم عاشورايي شهرستان آمل سپاس ويژه دارم  از جناب آقاي مقدسي مديركل محترم صدا و سيماي مازندران كه حضور گرمشان در جمع عزاداران آملي جلوه گري ميكرد ، همراهي شان با همايش و به تصوير كشيدن آن را نيز گامي ستودني از جانب ايشان و همكارانشان ميدانم و درود ميگويم.

ارادتمند شما : علي عزيزي - محرم ١٤٣٨

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0