آغاز ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید
15 مهر 1395 ، دیدگاه 0
ابوعلی مهدیزاده مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در استان مازندران خبر داد.
ابوعلی مهدیزاده مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان صبح امروز در گفتگو با روابط عمومی اداره کل اظهار داشت:  پس از برگزاري جشنواره های امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه و انتخاب از كارگران خلاق و مبتكر در سطح استان، شاهد رشد و شكوفايي و بالندگي هر چه بيشتر نيروي انساني و بروز استعدادها و خلاقيت آنان در محيط كار و توليد هستيم.
وی افزود: در بسیاری از موارد شاهد صرفه جویی ارزی و ریالی بوده ایم و این مهم با توسعه اﻗﺘﺼﺎد ﻣﻠﻲ و ﺻﻨﻌﺖ ﻛﺸﻮر  ﮔﺎم ﻫﺎي اﺳﺘﻮاري را ﺑﻪ ﺳﻮي اﺳﺘﻘﻼل کشور ﻓﺮاﻫﻢ ﻧﻤﻮده است.
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: ﺣﺎل ﺑﺎ اﻓﺘﺨﺎر در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در ﺻﺪد اﻧﺠﺎم ﻣﻘﺪﻣﺎت ﺑﺮﮔﺰاري ﺑﻴﺴﺖ و ﻫﺸﺘﻤﻴﻦ ﺟﺸﻨﻮاره اﻣﺘﻨﺎن از ﻧﺨﺒﮕﺎن ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻛﺎر و ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻫﺴﺘﻴﻢ.
مهدیزاده با اشاره به آغاز ثبت نام در این جشنواره افزود: ثبت نام بیست وهشتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروههای کار و واحدهای نمونه مازندران به مدت یک ماه از 10  مهرماه آغاز و تا 10 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همگام با سراسر کشور اقدام به شناسایی ومعرفی کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان کرده و تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت نام کارگران و گروه کار نمونه از طریق ثبت نام اینترنتی به نشانی emtenan.mcls.gov.ir اقدام کنند.
مهدیزاده یادآور شد: انتخاب و معرفی کارگران، گروههای کار و واحدهای تولیدی نمونه هر ساله در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، نیمه نهایی در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور صورت می پذیرد و برگزیدگان طی مراسمی تحت عنوان جشنواره امتنان، در استانها و در سطح کشور تجلیل می شوند.
گفتنی است جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید همه ساله با اهداف تحقق چشم انداز در افق 1404 در راستای نیل به جامعه دانش محور،  با تاکید بر سهم برتر سرمایه های انسانی، پیروی از منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت خودباوری ، روحیه کار جمعی، ابتکار، اهتمام به ارتقاء کیفیت تولید، اجرای ماده ۱۹۵ قانون کار موضوع تشویق نیروهای مولد متخصص و مبتکر کشور، ترویج و توسعه کارآفرینی از طریق فراهم نمودن بستر لازم برای شکوفایی استعدادها و ظرفیتهای کارآفرین و برجسته نمودن جایگاه رفیع آنان در جامعه و فراهم نمودن زمینه های لازم برای تعامل و تبادل اطلاعات، تجارب و دانش و مهارت های علمی وتجربی متکی بر تولیدات دانش بنیان در جامعه کار و تولید، در استان و کشور برگزار می گردد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0