مستند زندگی شهید «هادی جعفری» در آمل کلید خورد +عکس
14 مهر 1395 ، دیدگاه 0
زائر شهر غریب عنوان مستندی است به تهیه کنندگی و کارگردانی اکبر پیش بین که نگاهی کامل بر زندگی فردی و اجتماعی یکی از شهدای مدافع حرم شهرستان آمل به نام شهید مهندس هادی جعفری دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، زائر شهر غریب عنوان مستندی است به تهیه کنندگی و کارگردانی اکبر پیش بین که نگاهی کامل بر زندگی فردی و اجتماعی یکی از شهدای مدافع حرم شهرستان آمل به نام شهید مهندس هادی جعفری دارد.

تهیه کننده و کارگردان مستند« زائر شهر غریب» در گفتگویی با بیان اینکه این مستند درباره زندگی شهید هادی جعفری می باشد٬ گفت: کار تصویربرداری این مستند در سه محل روستای رئیس آباد( زادگاه شهید)٬ شهر آمل و تهران در حال انجام است.  

وی افزود: پس از پایان مرحله تصویربرداری٬ کار تدوین مستند آغاز خواهد شد و ان شاالله به زودی از شبکه سه سیما به روی آنتن می رود

اکبر پیش بین که از مستند سازان با تجربه در حوزه ایثار و شهادت است در ادامه گفت: در «زائر شهر غریب» با اعضای خانواده٬ جمعی از دوستان و همکاران و هم محله ای های شهید و همچنین برخی از سرداران حاضر در جبهه های مقاومت گفتگوهایی انجام شد که سعی کردیم در آن نگاهی کامل بر زندگی فردی و اجتماعی شهید مدافع حرم مهندس هادی جعفری داشته باشیم.

تهیه کننده و کارگردان این کار با اشاره به عوامل تولید این مستند٬ گفت: بابک مهدیزاده به عنوان تصویربردار٬ فاطمه شفیع زاده محقق و پژوهشگر٬ حمید بنا نویسنده٬ نادر گهرسودی گوینده٬ و محمدرضا پیروچ به عنوان مدیر تولید در این برنامه همکاری دارند.

وی در پایان با اشاره به اینکه مجری طرح مستند «زائر شهر غریب» موسسه فرهنگی قرآن وعترت علامه طباطبایی آمل بوده است٬ گفت: این مستند با همکاری شهرداری آمل در حال ساخت می باشد.

گفتنی است؛ شهید هادی جعفری یکی از شهدای مدافع حرم شهرستان آمل می باشند که در روز تولد ۲۹ سالگی اش و همزمان با سالروز شهادت خانم حضرت زهرا(س) در عراق و براثر انفجار موشک آمریکایی به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0