برنز تیم ملی فوتسال ارزش چند طلا داشت/ تازه اول راه هستیم
11 مهر 1395 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران می‌گوید مدال برنز در جام جهانی کلمبیا از چند مدال طلا ارزشمندتر بود. وی تاکید کرد اگر می خواهیم فوتسال کشورمان به موفقیت هایش ادامه دهد باید حمایت شود.

سیدمحمد ناظم الشریعه بعد از پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل پرتغال در جام جهانی و کسب عنوان سوم مسابقات جام جهانی، گفت: بازیکنان ما سختی زیادی را تحمل کردند. با شرایطی که ما داشتیم، این برنز از چندین مدال طلا ارزشمندتر بود.

وی تاکید کرد: بازی مقابل پرتغال بخصوص در نیمه دوم کاملا دست ما بود. در ضربات پنالتی هم دروازه‌بان ما خیلی خوب کار کرد و در نهایت به پیروزی رسیدیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال با اشاره به دریافت دو گل در ثانیه های ابتدایی نیمه دوم، گفت: بعد از آن گل توانستیم تمرکز خود را به دست بیاوریم و از آن به بعد بازی را کاملا در دست گرفتیم. خوشحالم که نتیجه تمام تلاشها و سختی‌هایمان را اینطور گرفتیم.

ناظم الشریعه در ادامه با بیان اینکه بازیکنان در پوست خودشان نمی گنجند، تاکید کرد: بازیکنان از اینکه توانسته اند مردم ایران را خوشحال کنند، شادمان هستند. اینها، مردهای طلایی مملکت هستند که نیاز به حمایت دارند. 

سرمربی تیم ملی فوتسال یادآور شد: ما تازه اول راه هستیم. امیدوارم با حمایت بیشتر مسئولان، بتوانیم این روند موفقیت را ادامه بدهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0