جشن خانوادگی کارکنان سازمان آتش نشانی شهرداری آمل برگزار شد +عکس
10 مهر 1395 ، دیدگاه 0
جشن خانوادگی کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردای آمل در تالار اریکه آریایی آمل و با حضور پرشور کارکنان این سازمان، خانوادهایشان، اعضای شورای اسلامی شهر آمل، شهردار آمل و مسئولین شهرداری برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، جشن خانوادگی کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردای آملندر تالار اریکه آریایی آمل و با حضور پرشور کارکنان این سازمان، خانوادهایشان، اعضای شورای اسلامی شهر آمل، شهردار آمل و مسئولین شهرداری برگزار شد.
حسین نذیری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل با گرامیداشت شهدای انقلاب اسلامی، امام راحل و سه شهید آتش نشان شهرداری آمل ادامه داد: این بزرگواران با نثار جان خود درس بزرگی را به همه ما آموختند.
وی بیان داشت: در این محفل خودمانی باید از شهید مصطفی صادقی که در سانحه اخیر بالگرد در شهر گزنک واقع در جاده هراز جان خود را نثار کرد یادی کنیم و برای این مرحوم طلب آمرزش و برای خانواده این بزرگوار طلب صبر میکنیم.
نذیری با گرامی داشت روز هفتم مهرماه تصریح کرد: شما آتش نشانان با شهامت، رشادت و عشق همواره در راه خدمت به هم نوعان قدم بر میدارید و باید از خانواده های عزیزتان تشکر ویژه داشته باشیم که با صبر و شکیبایی در سنگر خانه و خانواده یار و یاور همیشگی ما و شما هستند و امید است با همت مسئولین مسیر خدمت را هر چه زودتر و بهتر طی کنیم.
در ادامه برنامه فردوس قربانی اظهار داشت: ایثارگری، رشادت و ازخودگذشتگی پرسنل آتش نشانی مثال زدنی است و بنده به عنوان نماینده مردم کمال تشکر را دارم.
وی افزود: صبوری و از خودگذشتگی پرسنل و خانوادهایشان است که این سازمان با رشادت در عملیات مختلف شرکت میکند و همیشه سربلند میباشد.
عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه همه ما در ایام تعطیلات خاص، شب یلدا و دیگر ایام دوست داریم در کنار خانواده باشیم ولی خیلی از افراد در این ایام خاص در عملیات هستند ادامه داد: این رشادت و از خود گذشتگی در همه جا مثال زدنی است و باید کمال تشکر را داشته باشیم.
وی تصریح کرد: شاید در بین اعضای شورای شهر اختلاف نظراتی وجود داشته باشد ولی در مصوباتی که در زمینه امور رفاهی پرسنل شهرداری و سازمان های وابسته میباشد همه با هم یک صدا هستیم و از بلند نظری و دلسوزی شهردار آمل تشکر میکنم که همیشه برای پرسنل و کارکنان خود سنگ تمام گذاشتند.
قربانی در پایان از مهندس نذیری، بهزاد نعمتی و از افتخار بدست آمده توسط سرکار خانم معصومه غدیری چه در عملیات های سازمان آتش نشانی و چه در تیم ووشو که نایب قهرمان جهان شدند و کسب افتخار نمودند نهایت تقدیر و تشکر را داشت.
در ادامه این محفل صمیمی و خودمانی از رشادت های خانم معصومه غدیری و کسب افتخار در ورزش وشوو در سطح جهان تقدیر به عمل آمد که این بانوی افتخارآفرین بسیار از جمع حاضرو همکاران کمال تقدیر را داشتند و برای تشکر از حاضرین ادای احترام ویژه ورزش وشوو را پیاده سازی کردند.
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در این مراسم اظهارداشت: هفته دفاع مقدس، روز آتش نشان و هفته نیروی انتظامی را گرامی میداریم.
وی ادامه داد: یکی از سازمان های کم حاشیه و منظم شهرداری آمل همین سازمان میباشد، سازمانی که ماموریت های خود را به درستی انجام میدهد و در تمام این ماموریت ها سربلند و سرافراز بیرون می آید.
امیرسلیمانی افزود: در کشوری زندگی میکنیم که جنگ و خونریزی در تمامی همسایه های این مرز و بوم وجود دارد ولی کشور عزیز ما به برکت نهادهای نظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) امن میباشد.
وی تصریح کرد: سازمان آتش نشانی نباید فقط در زمان بلایای طبیعی آماده باشد بلکه این پتانسیل باید در سازمان به وجود آید که همیشه در آمادگی کامل قرار داشته باشد.
امیرسلیمانی ادامه داد: ما نیروی انسانی خوب و وفاداری داریم که سرمایه اند ولی باید این نیروهای خوب در تمامی ابعاد و جهات دیگر آموزش لازم را ببینند.
شهردار آمل اظهارداشت: سال های اخیر با بازگشایی 8 کیلومتر خیابان های شهری سرعت عملیات و سرعت رسیدن به محل حادثه به صورت محسوسی افزایش یافته است و با اسم گذاری مناسب در تمامی خیابان ها و معابر آتش نشانان به خوبی میتوانند آدرس مدنظر را پیدا کنند و در خیابان ها و کوچه های تنگ و باریک شهر سردرگم نباشند.
شهردار آمل در ادامه سخنان خود به حاضرین قول داد در ابتدای سال دو ایستگاه آتش نشانی احداث خواهیم کرد تا دارای شهری ایمن تر و موفق تر باشیم.
وی در ادامه افزود: امروز اولویت شهردای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و پرسنل خود میباشد و پروژه های عمرانی در اولویت های بعدی شهرداری آمل قرار خواهد داشت و هیچ اهمیتی بالاتر از پرداخت حقوق کارکنان وجود ندارد و یک نیرو حتی کارگر ساده روزمزد حق اخراج شدن را ندارد.
در پایان این محفل زیبا از بازنشستگان سازمان و پرسنل نمونه آتش نشانی آمل توسط اعضای شورای شهر، شهردار آمل، معاونین شهرداری و مدیرعامل سازمان آتش نشانی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گزارش: اسماعیل کمالی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0