جلیلی در آمل:
9 مهر 1395 ، دیدگاه 0
دلخوشی به وعده های دروغین دشمنان خطری بزرگ است / فیشهای نجومی سبب فاصله مردم و کارگزاران می شود

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب در تجمع بزرگ مدافعان حریم ولایت که به همت هیات رزمندگان اسلام آمل در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) این شهرستان برگزار شد اظهارداشت: هر حرکتی بر مبنای خداخواهی شروع شود شیاطین در برابر آن ایستادگی می کنند.
وی تصریح کرد: دفاع مقدس به خوبی همانند انقلاب نشان داد اگر کسانی قدرت و زوری داشتند هر چیزی می خواهند را  نمی توانند محقق کنند.
جلیلی ادامه داد: تمام قدرتهای دنیا ایستادند اما ملت ایران با اتحاد و انسجام خود موفق شدند در برابر قدرتهای جهان به نحوی شایسته ایستادگی کنند.
عضو شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: امروز حافظ میراثی هستیم که شهدا و امام راحل برای ما به ارمغان آوردند که باید از این میراث گرانقدر خود به خوبی دفاع کنیم.
جلیلی خاطرنشان کرد: شهدای بسیاری در دوران دفاع مقدس دادیم و مجاهدتهای گرانقدری صورت گرفت و خوب دوست و دشمن را شناختیم که جنگ ما میان حق و باطل بود و تمام شدنی نیست.
وی ادامه داد: واقع بینی و بلندبینی امام خمینی(ره) بود که دشمنان در آن زمان تودهنی بزرگی خوردند اما بدان معنا نیست ما را آزاد بگذارند و در مسیر پیشرفت ما سنگ اندازیهای بسیاری می کنند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: امام راحل فرمودند در جنگ به ما ثابت شد باید روی پاهای خود بایستیم و در آن دوران آموختیم که تفکر اسلامی و انقلابی می تواند موفقیت آمیز باشد.
وی تصریح کرد: تکیه به دشمن سودی به حال ما ندارد و امروز بهتر می فهمیم سخن امام درست است و مردم نیز درک کردند دشمنان جنگ اقتصادی را به ما تحمیل کردند.
عضو شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: تحلیل فلج کننده به مفهوم آن است به جای آنکه به خودمان تکیه کنیم دلخوشی به وعده های دروغین دشمنان داشته باشیم که خطری بزرگ است.
وی افزود: نباید اجازه دهیم حماسه های مردم ایران در دوران دفاع مقدس کوچک نشان داده شود که امروز هم مردم می توانند در عرصه های اقتصادی همانند دفاع مقدس حماسه های بزرگی خلق کنند و نباید اجازه دهیم دشمن به دنبال تفرقه باشد.
جلیلی تصریح کرد: دشمنانی که سخن از تحریم فلج کننده می کنند و در روز روشن دانشمندان هسته ای ایران اسلامی را ترور می کنند چشم دیدن موفقیت کشورمان را ندارد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: هدف از غنی سازی بیست درصد برای یک میلیون بیمار است و قصد نظامی نداریم که دشمنان ما با اتکا به خودشان این کار را صورت دادند و قدرت را ملت و توانمندیهای داخلی ایجاد کرده است.
جلیلی بیام داشت: ضرورت دارد دوست و دشمن را خوب بشناسیم که ملت ایران توانمندی بسیاری دارد و می تواند بسیاری از مشکلات رایج در اقتصاد را حل کند.
عضو شورای عالی امنیت ملی خاطرنشان کرد: اگر میان مردم و کارگزاران فاصله شود اتحاد و انسجام شکل نمی گیرد که فیشهای حقوقی نجومی سبب فاصله و عدم باور توانمندیهای داخلی می شود.
جلیلی افزود: مدیر الگو کسی است بیشترین خدمت را داشته و کمترین استفاده و حقوق را می گیرد که مهم است لبخند بر لبان ملت ایران جاری باشد و لبخند دشمن سودی به حالمان ندارد.
جلیلی اظهارداشت: در مذاکرات یکطرف در طول سه ماه تعهدات خود را انجام داد و طرف مقابل پایبند نیست که نمی توانیم به دشمن اعتماد کنیم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: آینده درخشانی در انتظار تفکر خودباوری و انسجام است که هیچ کسی نمی تواند در برابر اراده ملت ایران بایستد و دشمنان فهمیدند در برابر قدرت ایران اسلامی نمی توانند کاری کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0