ثبت نام 250 خادم برای خدمت رسانی اربعین حسینی در عراق
5 مهر 1395 ، دیدگاه 1
مسئول هماهنگ کننده ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران:به لطف الهی خادمین ثبت نام شده از تاریخ سوم مهر ماه به مدت یک هفته مهلت دارند به سایت مراجعه کرده تا اطلاعات خود را تکمیل نموده و ثبت نهایی را صورت دهند.

سجاد عبدی، مسئول هماهنگ کننده ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به فعالیت های ستاد اظهارداشت: ثبت نام 250 نفر خادم از 8 استان کشور در سامانه جامع ثبت نام خادمی ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران را داشتیم.
وی تصریح کرد: این خادمین از پزشک ، استاد دانشگاه، روحانی، اساتید سطح خارج حوزه ، دانشجویان و  دیگر اقشار جامعه بودند.
عبدی ادامه داد: استقبال بسیار زیاد ما را ناچار کرد زودتر از زمان موعد سایت را ببندیم و در حال حاضر تیم گزینش مشغول بررسی سوابق و تحقیقات محلی  و میدانی است.
مسئول هماهنگ کننده ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران بیان داشت: به لطف الهی خادمین ثبت نام شده از تاریخ سوم مهر ماه به مدت یک هفته مهلت دارند به سایت مراجعه کرده تا اطلاعات خود را تکمیل نموده و ثبت نهایی را صورت دهند.
وی تصریح کرد: در دهه اول ماه محرم مصاحبه حضوری از تمامی این 250 نفر در شهرستان های استان صورت می گیرد.
عبدی یادآور شد: هر شایعه ای مبنی بر اینکه مسئولیت انتخاب خادمین با شخصی بیرون از ستاد مردمی خادمین کربلا می باشد را رد می کنیم که به هیچ وجه صحت ندارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. Mehdi

    Mehdi

    سلام خدا خیرتون بده این کاری که شما می کنید ممکنه نصیب هر کسی نشه و می دونم آرزوی خیلی از بچه شیعیان هست که اینکارو انجام بدن. حتما امام حسین دوستون داره که تو این راه هستید التماس دعا