برگزاری همایش ایثارگران و پیشکسوتان حوزه خندق آمل با حضور جانشین پلیس راهور کشور +عکس
5 مهر 1395 ، دیدگاه 0
سردار موسی امیری، جانشین پلیس راهور کشور : امروز عراق در حقیقت سرزمین عتبات و محل رزمایش بزرگ شیعیان در اربعین است و این حضور لرزه بر اندام تکفیری ها انداخته و اربعین را تبدیل به رزمایش بزرگ جهانی کرده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، سردار موسی امیری، جانشین پلیس راهور کشور در همایش ایثارگران و پیشکسوتان حوزه مقاومت بسیج خندق سپاه آمل با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهارداشت: هفته دفاع مقدس یادآور روزهای حماسه، شور ، شهادت و ایثار رزمندگان در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران است.

 وی با اشاره به این که نقش پاسداران از اوایل انقلاب تاکنون در جهت پاسداری از انقلاب بوده است، افزود: سبزپوشان سپاه با پوشیدن لباس مقدس پاسداری برای حفظ امنیت وارد میدان شدند و نیاز است جوانان تاریخ پربار انقلاب را مطالعه کنند.

 جانشین پلیس راهورکشور  ادامه داد: در اوایل انقلاب تمام نقشه دشمنان این بود که با خلق انواع گروهکها سد راه انقلاب شوند در حالی که عزیزان سپاهی توانستند با ایستادگی در مقابل آنها حتی اجازه ندهند تا سربلند باشند که قائله ششم بهمن سال 60 آمل مدعی این گفتار است.

 امیری با بیان این که پاسداری از انقلاب هزینه دارد، بیان داشت: همین گروهکهای ضد انقلاب در کردستان عزیزان سپاه را سر می بردند و بدن های مطهرشان را در کوچه ها رها می کردند تا مردم وحشت کنند.

 وی اظهارداشت: دشمنان برای نابودی انقلاب صدام را اجیر کردند تا به بهانه های مختلف به ایران حمله کند و حتی وزیر خارجه آنوقت در خاطراتش عنوان می کند حمله صدام به ایران بدستور آمریکا بوده است.

 وی با بیان این که امروز پیشکسوتان عرصه شهادت خودشان تاریخ ساز هستند، اظهارداشت: این عزیزان بهترین دوران جوانی را وقف انقلاب کردند و به برکت اقتدار دفاع مقدس در دنیا صحبت می کنیم.

 جانشین راهور کشور گفت: امروز ما در شرایطی هستیم که عزت و اقتدار داریم و این مرهون خون شهدا و رزم عزیزان در دوران مقدس است که تاریخ را نمی توانیم نادیده بگیریم.

امیری با اشاره به برگزاری اربعین حسینی که نماد وحدت شیعیان است، افزود: امروز عراق در حقیقت سرزمین عتبات و محل رزمایش بزرگ شیعیان در اربعین است و این حضور لرزه بر اندام تکفیری ها انداخته و اربعین را تبدیل به رزمایش بزرگ جهانی کرده است.

 وی با اشاره به پیام تاریخی امام عزیز که فرمان تشکیل ارتش بیست میلیونی را دادند، بیان داشت: امروز در سوریه و عراقی می جنگند از همین ارتش بیست میلیونی بسیج هستند که شیعیان چندین کشور بفرمان فرماندهان عزیز سپاه در مقابل گروهکهای تکفیری و درحقیقت با استکبار جهانی در حال جنگ هستند.

وی با اشاره به نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان تصریح کرد: امروز بدون حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه مذاکراتی صورت نمی گیرد و شعیان عراق و علویان سوریه در قدرت هستند و مسیر شهادت ادامه دارد که جمهوری اسلامی ایران در موازه قدرت دنیا اثرگذار است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0