زنگ مهر و مقاومت در هنرستان رازی آمل نواخته شد +عکس
4 مهر 1395 ، دیدگاه 0
همزمان با اولین روز بازگشائی مدارس زنگ مهر و مقاومت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در هنرستان رازی آمل نواخته شد.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری کمال نیوز ، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل با بیان این که رسالت انبیا، دعوت مردم بسوی حق بوده است، گفت: رهروان و معلمان باید در این مسیر گام بردارند و به وظیفه خود عمل کنند.

 وی تاکید کرد: نهایت و کرامت انسان باید در مسیر توحید باشد و اگر این را داشته باشیم همه چیز عالم و خوبی را دارا خواهیم بود و تعلیم و تربیت لازمه کرامت انسانی است.

 وی با بیان این که مردم بواسطه رفتار و کردار پیامبر به سمت اسلام روی آوردند، افزود: اگر علامه دهر باشید و همه عالم از نظر مادی در اختیار شما باشد اما اخلاق و؛رفتار اسلامی و کرامت انسانی را نداشته باشید ارزشی نداشته و آن انسان هیچ جایگاهی را ندارد.

 امام جمعه آمل با تاکید بر این که سرلوحه کارها تواضع، اخلاق و فروتنی است، بیان داشت: اگر می خواهیم در جامعه موفق باشیم کرامت انسانی داشته باشیم همان اخلاق اسلامی است.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با بیان اینکه باز هم مدرسه ها باز شدند ولی مشکل معیشتی معلمان برطرف نشد گفت: با کمال تاسف با توجه به وعده هایی داده شد هنوز نتوانستیم مشکل معیشتی معلمان را برطرف کنیم.

 وی با بیان اینکه در برجام قراردارد که پولهای بوکه شده ایران به خزانه برگشت داده شود، افزود: ما نباید کوتاهی های عملکرد خودمان را به برجام نسبت دهیم که اگر فلان پول می آمد مشکل ما حل می شده است.

علی سهرابی رئیس اداره حراست آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه با آغار سال تحصیلی جدید مسیر خیابانهای شهرهای مازندران جایگاه مقدسی هستند گفت: باید به دانش آموزان که آینده سازان این مملکت هستند نگاه ویژه ای داشته باشیم.

وی تاکید کرد: اگر نگاه خوبی به نیروهای انسانی داشته باشیم شاهد رشد همه جانبه کشور خواهیم بود و نگاه معلمان به دانش آموزان نگاه تربیتی باشد که سرنوشت این عزیزان را رقم خواهند زد.

 رئیس اداره حراست آموزش و پرورش مازندران با اشاره به موفقیت های بدست آمده اداره کل آموزش وپرورش مازندران در سال گذشته بیان داشت: همه عزیزان تلاش کردند و توانستیم در کشور حرفی برای گفتن داشته باشیم و امسال هم همه همت کنیم تا جلب مشارکت های مردمی بیشتری داشته باشیم.

در این مراسم عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش آمل پیام مدیرکل آموزش و پرورش مازندران را قرائت نمود.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0