تقدیر شهردار آمل از امدادرسانی پرسنل سازمان آتش نشانی آمل
3 مهر 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، شهردار آمل از امداد رسانی پرسنل سازمان آتش نشانی شهرداری  آمل به حادثه دیدگان سقوط یک فروند بالگرد 115 اورژانس در منطقه گزنک آمل در جاده هراز که در سریع ترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یافتند و عملیات امداد رسانی را آغاز نمودند قدردانی کرد .

بالگرد اورژانس 115 که برای انتقال مصدومین سانحه منطقه گزنک در هنگام فرود به دلیل گرد و غبار فراوان و کاهش دید با تیر برق جاده برخورد کرد دچار سانحه شد و در این سانحه متاسفانه تکنیسین اورژانس 115 مازندران نیز به شهادت رسید .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل ضمن قدردانی از کلیه ادارات و نهادها که به نوعی در امدادرسانی به این امر همت کردند بیان کرد : خدمتی که این عزیزان انجام می دهند بی منت است و با این روش هر فردی یاد دوران جنگ می افتد که بدون هیچ چشمداشتی برای حضور داوطلبانه از یکدیگر سبقت می گیرند .

وی افزود : با توجه به ازدیاد تردد در طول سال در محور هراز نیروهای امداد و نجات سازمان آتش نشانی در خارج از شهر در مسیر هراز نیز در موقع بروز حوادث و سوانح خدمات قابل توجهی به مسافران و مصدومان حوادث جاده ای ارائه می دهند که یقینا این همت متعالی و تلاش خالصانه مورد رضای پروردگار قرار خواهد گرفت .

شهردار آمل تصریح کرد : همه تلاش نیروهای امدادی به ویژه آتش نشانی این است که بتوانند در کمترین زمان و کوتاه ترین فاصله ممکن ماموریت های خود را در خدمت رسانی به مردم با سرعت انجام دهند .

وی درادامه داد : مجاهدتها و تلاشهای شبانه روزی پرسنل سازمان آتش نشانی و نجاتگران جمعیت هلال احمر در امرخدمت به مصدومان و مسافرین غیرقابل توصیف است . وى دربايان از كليه نيروهاى نظامى ، انتظامي ، هلال احمروشهردارى گزنك كه در اين امدادرسانى نهايت تلاش وهمكارى را داشتن كمال تشكر را داشتند

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0