پیروزی پرگل 6برصفر برابر راه آهن /خونه به خونه روی ریل خوشبختی
3 مهر 1395 ، دیدگاه 0
تیم فوتبال خونه به خونه مازندران با شکست سنگین 6 بر صفر که در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور به تیم مدعی راه آهن تهران تحمیل کرد ، دوباره روی ریل خوشبختی قرارگرفت.

تیم خونه به خونه مازندران عصر جمعه در حضور بیش از پنج هزار تماشاگر بابلی در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل با نتیجه پرگل 6 بر صفر میهمان خود راه آهن را با شکست سنگین بدرقه کرد.
این پیروزی پرگل خونه به خونه ، پرگل ترین دیدار این فصل لیگ دسته یک تا اینجای رقابت ها بوده است.
شاگردان ' علیرضا مرزبان ' در هر 2 نیمه این مسابقه سه گل وارد دروازه راه آهن کردند.
برای تیم خونه به خونه در این مسابقه ' میثم نقی زاده ' در دقیقه 4 بازی از روی نقطه پنالتی اولین گل این دیدار را به ثمر رساند.
دومین گل تیم خونه به خونه در دقیقه 17 بازی توسط پژمان نوری به ثمر رسید.
نوری برای وارد کردن این گل به دروازه راه آهن به عمق خط دفاعی حریف فرار کرد و ضربه تمام کننده اش را وحید عزیزی نتوانست دفع کند تا به این ترتیب با دومین گل خونه به خونه ، ورزشگاه هفت تیر به مرز انفجار برسد.
گل سوم خونه به خونه هم دردقیقه 27 توسط ' محمد غلامی ' به ثمر رسید.
شاگردان مرزبان در تیم خونه به خونه در نیمه دوم نیز به برتری خود ادامه دادند. در آغاز این نیمه و دقیقه 50 فرار تند و تیز هادی خیری از جناح راست میدان و سانتری که روی دروازه راه آهن کشید سبب شد تا محمد خلیلی با یک رفت و برگشت توپ به گل چهارم دست یابد.
خلیلی توپ اول را با ضربه سر به سمت دروازه فرستاد که دروازبان راه آهن را به واکنش وا داشت او او با دفع ناقص ، یک بار دیگر توپ را به خلیلی رساند و این بازیکن با یک ضربه قیچی برگردان گل چهارم خونه به خونه را به ثمر رساند.
2 گل دیگر تیم خونه به خونه هم توسط حمید کاظمی و امیرحسین فشنگچی وارد دروازه راه آهن شد.
تیم خونه به خونه مازندران با کسب سه امتیاز بازی خانگی 15 امتیازی شد و در جمع چهار تیم بالای جدول صعود کرد.
تیم نساجی مازندران هم در دیداری بیرون از خانه با نتیجه یک بر صفر میزبان خود مس رفسنجان را شکست داد و با 13 امتیاز به میانه های جدول رده بندی لیگ یک صعود کرد.
خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0