همایش کوهنوردی اعضای جوانان استان مازندران و اجرای طرح شوق رویش در شاهاندشت آمل
30 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل :این همایش کوهنوردی با حضور معاون امورجوانان استان و نمایندگان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور و همچنین حضور بیش از صد نفر از اعضای فعال کانونهای شعب جمعیت هلال احمر به مدت 2 در پایگاه امداد جاده ای کهرود آمل گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از برگزاري همايش استانی کوهنوردي اعضاي جوانان جمعيت هلال احمر  در راستای اجرای طرح شوق رویش به میزبانی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان آمل؛جمشید نیک زاد با بیان این خبر گفت: این همایش در راستای تقویت روحیه مشارکت جمعی، کارگروهی، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جوانان، ارتقای سطح آگاهی و توان جسمی و روحی اعضاء برای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی می باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با تاکید بر مشارکت جوانان پرشور و متعهد بر ایجاد جهانی مبتنی بر مهرورزی ، . نوعدوستی وکاهش آلام بشری، افزود: این همایش کوهنوردی با حضور معاون امورجوانان استان و نمایندگان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور و همچنین حضور بیش از صد نفر از اعضای  فعال کانونهای شعب جمعیت هلال احمر به مدت 2 در پایگاه امداد جاده ای کهرود آمل گردید.

نیک زاد ضمن اشاره به لزوم آشنایی جوانان با اصول امدادی جهت ارائه کمک های اولیه در مواقع حادثه ادامه داد: اعضای شرکت کننده در این همایش با اصول حمل مصدوم و نحوه انتقال مصدومین آسیب دیده در کوه با نظارت استاد لشکری آموزش های لازم را دیدند..

اعضای جوانان پس از صعود و فراگیری آموزش های لازم و بازگشت از کوه از آبگرم منطقه تفریحی لاریجان  استفاده نمودند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0