400 برنامه درهفته دفاع مقدس با شعار ما آماده ایم برگزار می شود
28 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل : برنامه های هفته دفاع در شهرستان آمل از تاریخ 31 شهریور تا 7 مهر برگزار خواهد شد

سرهنگ بهروز عیسی زاده جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل در گفتگو با کمال نیوز ضمن تبرک دهه امامت و ولایت اظهار کرد: سی و ششمین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اجرای ویژه برنامه هایی در شهرستان گرامی داشته می شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی همواره در تیررس دشمنی استکبار جهانی قرار دارد، گفت: تحمیل جنگ هشت ساله علیه انقلاب اسلامی یکی از شیطنت های دشمن بوده است که مقاومتی والا و ارزشمند صورت گرفت.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل بیان کرد: دشمنان همواره به دنبال توطئه آفرینی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند که نتوانستند خواسته های خود را محقق کنند.

عیسی زاده  با اشاره به اینکه هشت سال جنگ نابرابر بر این کشور حاکم شده است، یادآور شد: با بهره گیری از فرهنگ مقاومت و پایداری توانستیم توطئه های شوم دشمنان را خنثی کنیم.

وی شعار هفته دفاع مقدس را ما آماده ایم عنوان کرد و گفت: پرداختن به موضوع دشمن شناسی و استکبارستیزی با محوریت آمریکای جنایت کار، برجسته سازی نقش آمریکا در آغاز جنگ علیه کشور، توجه به نقش جنگ نرم، انطباق حرکت شهدای دوران دفاع مقدس با شهدای مدافع حرم و دیگر امور در طول هفته تبیین و ارائه می شود.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل با بیان اینکه برنامه های هفته دفاع در شهرستان آمل از تاریخ 31 شهریور تا 7 مهر برگزار خواهد شد گفت: در طول هفته  400 برنامه شامل برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، سخنرانی فرماندهان دفاع مقدس و پیشکسوتان ایثار و شهادت در سطح مدارس و دانشگاهها، نواختن زنگ شروع سال تحصیلی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مدارس و دانشگاهها، غبارروبی و عطرافشانی گلزارهای شهدا ، یادواره شهدای گمنام شهرستان در حسینیه لاله های زهرایی، دیدار از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی، آماده سازی مساجد و تکایا و فضاسازی شهرها و روستای شهرستان با نصب بنر و پوسترهای ویژه هفته دفاع مقدس از جمله برنامه های پیش بینی شده ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان است.

عیسی زاده به دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان آمل اشاره کرد و بیان داشت: میقات صالحین و حضور حلقات صالحین در نمازهای جمعه شهرستان آمل و همایش رهروان ولایت با حضور روحانیون برگزار می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0