جهالت سیاسی پایان ندارد
24 شهریور 1395 ، دیدگاه 0

صهبای شب:

جهالت سیاسی پایان ندارد

یک فایلی برای من ارسال شد از پسر مطرود  آیت الله خزعلی . ایشان در مورد سوریه افاضاتی کرد و علاوه بر زیر سوال بردن تمام سیاستهای نظام ، به سردار عزیز سلیمانی اتهاماتی را وارد کرد که واقعا شرم آور بود .

پسر مطرود آیت الله خزعلی حضور نیروهای ما در سوریه را کاری احمقانه و بی تدبیر و غیر مدبرانه خواند و بارها به سردار سلیمانی تهمت زد که به دلیل زیاده خواهی های وی و سپاه قدس ما در چاهی به نام سوریه گیر کردیم و...

ایشان که نمیدانم چند سال در سوریه حماسه آفرید و یا چند نفر از بستگانش شهید شدند و... اما خیلی حق به جانب تمام حرکات جمهوری اسلامی را زیر سوال برد و ناباورانه گفت که سردار سلیمانی داعش وهابی و داعش شیعه را به وجود آورد وی کمک نیروهای داوطلب ما به کشور نیازمند سوریه و بنا به  تقاضای دولت قانونی این کشور  را غیرقانونی خواند  اما هرگز بخش جزیی و کوچکی از  اتهامات وسیع خود را متوجه حمایتهای بیکران و ضد شیعی آمریکا و عرب جاهلیت و ترکیه خود فروخته ، از شورشیان و جنگ افروزان در سوریه نکرد .

ایشان در ادامه سخنان سخیف خود گفت در آینده ، ایران باید پاسخگوی این اقدامات خود باشد و مردم سوریه گریبان سردار سلیمانی و ایران را خواهند گرفت !!

من در تعجبم از این خودفروختگان که بعضا از سردمداران استکبار جهانی نیز جلوتر حرکت می کنند . مردمی که خزعلی از آنها سخن می گوید  شاید همان شورشیانی هستند که به روی دولت قانونی سوریه و کودکان و زنان اسلحه کشیدند و سلاخی ها راه انداختند و فجایعی به وجود آوردند که تاریخ هرگز آنها را فراموش نخواهد کرد .

وگرنه حاج قاسم در سوریه شاید محبوب تر از ایران ماست که غافلانی امثال خزعلی در آن نفس می کشند . نکته ای که باید در اینجا شدیدا گله مند بود این است که ایشان یا خودش را به خریت زده است و یا خود می داند چه می گوید و آب در آسیاب دشمن ریختن را افتخار می داند این خیلی احمقانه است که ما فکر کنیم هدف داعش و حامیانش سقوط دولت سوریه بوده است این خیلی خامی و جهالت است . بر کسی که اهل مطالعه و تحقیق باشد پوشیده نیست که از سالیانی قبل مبارزه با فرهنگ ، نماد ، مذهب و اصالت شیعه در دستور کار جهانخواران قرار داشته و عمال خود فروخته ای مثل عربستان به همین منظور در  منطقه پارس می کنند اصلا هدف چیز دیگری است آنها از سوریه شروع کردند و اگر دلاوری و شجاعت سردار سلیمانی و یارانش نبود آنها تا دم در منزل این آقای راحت طلب هم می آمدند .

در فرهنگ ناب محمدی (ص) یاد گرفتیم که جنگ بین حق و باطل از زمان حضرت آدم تا عصر حضرت خاتم (ص) و ظهور حضرت قائم (عج) وجود داشته و خواهد داشت در این مسیر دو راه بیشتر وجود ندارد یا به توصیه این آقای رانده شده از بیت ، با همه چیز کنار آمد و تن به تمام خواسته های زورگوهای عالم داد و خفت را در تمام زندگانی پذیرفت و یا راه مبارزه با زور و استبداد را پیش گرفت و ما به توصیه امام راحل عظیم الشان و رهبر فرزانه و عالم خود راه مبارزه با زورگویان عالم را در پیش گرفته و خواهیم گرفت .

  که پیامبر(صلى الله علیه وآله) فرمود: «مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادِی یا لَلْمُسْلِمِینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم»؛ (کسى که صداى انسانى را بشنود که فریاد مى زند: اى مسلمانان به دادم برسید و کمکم کنید، کسى که این فریاد را بشنود و پاسخ نگوید، مسلمان نیست)

hoseinjavadi.ir

صهبای شب

دست نوشته ها و آثار حسین جوادی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0