جلسه شورای اداری و آیین تجلیل از مدیران نمونه آمل برگزار شد +عکس
21 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران :8 جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تشکیل شد و به 54 پروژه در سطح استان رسیدیم و آن را پیگیری می کنیم و 46 پروژه سفر ریاست جمهوری نیز داریم که سعی می کنیم با سرعت و دقت بیشتری آن را پیش ببریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، محمود نوربخش، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران در  جلسه شورای اداری آمل اظهارداشت: در سال افتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرار داریم که باید تلاشهای شایسته ای در راستای تحقق آن صورت گیرد که هرکسی وظیفه دارد تکلیف خود را به نحو مطلوبتری انجام دهد که گامی در راستای تحقق شعار سال است.

وی ادامه داد: باید متکی به داشته های خود باشیم و تهدیدها را تبدیل به فرصت کنیم که مشارکت همگانی نیازمند اعتمادسازی و شفافیت است.

نوربخش افزود: 8 جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تشکیل شد و به 54 پروژه در سطح استان رسیدیم و آن را پیگیری می کنیم و 46 پروژه سفر ریاست جمهوری نیز داریم که سعی می کنیم با سرعت و دقت بیشتری آن را پیش ببریم.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران تصریح کرد: امیدواریم بخشی از مصیبت های وارده در جریان طوفان اخیر را جبران کنیم که در سطح ملی پیگیر تحقق این قضیه هستیم.

وی بیان داشت: 41 میلیارد و 800 میلیون تومان به پروژه های شهرستان آمل تحقق پیدا کرد و به نتیجه رسیده است.

نوربخش ادامه داد: اقدامات مربوط به سرشماری در سطح ملی در سال 94 شروع و در بحث تمهیدات در حال اجرا است که یکی از بزرگترین رویدادها با مشارکت مردمی صورت می گیرد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران افزود: با سرشماری اطلاعاتی درخصوص جمعیت و انسان حاصل می شود و داشتن اطلاعات درست شرط برنامه ریزی درست است که نگاه به هرم های جمعیتی می گوید تمرکز جمعیتی دارد به چه سمتی دارد حرکت می کند و دستاوردهای خوبی دارد.

احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در این جلسه اظهارداشت: طوفان خسارت شدیدی به شهرستان آمل ایجاد کرد که بلافاصله ستاد مدیریت بحران وارد عرصه شدند که در بحث امدادرسانی توفیقات بزرگی داشتیم و تلاشهای بسیاری انجام شد که از همه فعالان تشکر و قدردانی می کنیم.

منفرد ادامه داد: 296 واحد صنعتی و تولیدی شهرستان در سامانه بهین یاب برای تسهیل سازی و رونق اقتصادی ثبت نام کردند که ارسال 5 پرونده به کارگروه استان، ارجاع 75 پرونده شعب بانکها، عقد قرارداد 52 واحد و اعطای تسهیلات به 8 واحد به مبلغ 84 میلیارد ریال صورت گرفته است که انتظار مساعدت ویژه از مدیران بانکها داریم و بیش از 45 درصد واحدهای تولیدی و صنعتی استان در آمل قرار دارد که باید نگاه ویژه حمایتی وجود داشته باشد.

معاون استاندار مازندران بیان داشت: بیش از 418 میلیارد و 100 میلیون ریال اعتبار تملک دارایی سرمایه ای به این فرمانداری ابلاغ شد که جمع بندیها را به استان اعلام می کنیم و امیدواریم تسریع در مبادله موافقت نامه ها از سوی دستگاههای اجرایی انجام شود و آزمایشات لازم در طول اجرای پروژه صورت گیرد.

وی گفت: سرشماری نفوس و مسکن از 3 مهر تا 24 آبان انجام می شود که 127 مامور از میان 150 مامور آموزش دیده انتخاب شدند.

گفتنی است، در این مراسم از رییس بنیاد مسکن آمل، رییس جمعیت هلال احمر آمل، رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل، رییس اداره اقتصاد و دارایی آمل، رییس اداره راه و شهرسازی آمل، فرمانده انتظامی آمل، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، رییس اداره ثبت احوال آمل، بخشدار مرکزی، مدیر امور توزیع برق آمل، بخشدار دابودشت و رییس بانک کشاورزی شعبه مرکزی آمل به عنوان مدیران نمونه شهرستان آمل تجلیل شدند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0