شهرستان آمل در روز عرفه میزبان مهمان ویژه است / جنایت آل سعود در فاجعه منا فراموش نمی شود
19 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه با بیان این که شهرستان آمل در روز عرفه میزبان مهمان ویژه است، گفت: همزمان با روز عرفه، شهرستان آمل مهمان ویژه ای دارد که عزت و عظمت خود را مدیون ایشان هستیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه شهر آمل با بیان این که تقوا، پرهیزکاری و دوری از گناه بهترین عمل نزد خداوند متعال است، گفت: تقوامحوری انسان را در مسیر حق و حقیقت قرار می دهد که زمینه ای برای عزت و سربلندی انسان است.

وی با تسلیت سالروز شهادت امام محمدباقر(ع) اظهارداشت: باید از این بزرگواران که مقام ارزشمندی دارند بخواهیم ما را از این اسارت نجات دهند.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: در آستانه روز عرفه قرار داریم که بسیار بزرگ و روز دعا و نیایش است که باید خود را آماده توبه در این روز ارزشمند کنیم.

امام جمعه آمل ادامه داد: در عید قربان گناهان انسان ریخته می شود اما آل سعود در چنین روزی در سال گذشته عملی انجام دادند که تا تاریخ و آفرینش است بر آنان نفرین می کند که جنایت آل سعود در فاجعه منا فراموش نمی شود.

وی اظهارداشت: به واسطه روزها و شبهایی که در پیش داریم می توانیم به مراتب والایی برسیم که باید همت خود را افزایش دهیم و ترک گناه لذت بسیاری دارا است.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: همزمان با روز عرفه شهرستان آمل مهمان ویژه ای دارد که عزت و عظمت خود را مدیون ایشان هستیم.

وی ادامه داد: یک شهید گمنام در ساعت 16 روز یکشنبه در آستان امامزاده ابراهیم(ع) داریم که باید حق را نسبت به این شهید بزرگوار به جای آوریم.

امام جمعه آمل تصریح کرد: امسال در ماه رمضان با کمک همه عزیزان سبد کالا به نیازمندان دادیم که این امر ادامه دارد و از همه فعالان تشکر و قدردانی می کنیم.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: ما در برابر نیازمندان مسئول هستیم و در عید قربان براساس توانمندی خود قربانی کنیم که زندگی انسان را بیمه می کند.

وی بیان داشت: کلام دشمن شکن و دلنشین رهبری سبب شد آل سعود سر تسلیم فرو آوردند و پیکرهای شهدای فاجعه منا را برگشت دهند که نشانگر اقتدار نظام اسلامی است و باید قدر رهبری معظم انقلاب را بدانیم.

امام جمعه آمل تصریح کرد: مراکز دروغین حقوق بشری در برابر فاجعه منا که چند هزار نفر به شهادت رسیدند واکنشی نشان ندادند و خود را مدافع حقوق بشر می دانند.

حجت الاسلام مرتضوی ادامه داد: ضرورت دارد تجهیزات نظامی خود را تقویت کنیم اما بعضی در داخل کشور می گویند به تجهیزات نظامی نیاز نداریم که یا جاهل یا در صف دشمن هستند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0