بخشداری مرکزی آمل پیشتاز مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و زمین خواری در مازندران +عکس
17 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
نماینده تام الاختیار بخشداری مرکزی در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان آمل : طرح مبارزه مقابله ساخت و سازهای غیرمجاز در بخش مرکزی را نيز با قدرت و صلابت دنبال خواهيم کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، با تشدید عملیات دهگردشی و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در زمین های کشاورزی و در راستای تبصره 2 ماده 10 قانون اصلاحی کاربری زمین های کشاورزی و دستور مقام قضایی، عملیات قلع و قمع ساخت و ساز غیر مجاز زمین های کشاورزی شهرستان آمل در بخش مرکزی آمل  با حضور نمایندگان تام الاختیار دادستان، بخشداری مرکزی، اداره راه و شهرسازی، یگان ویژه نیروی انتظامی، منابع طبیعی ، بنیادمسکن و اکیپی از کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آمل با یک دستگاه لودر به اجرا درآمد.

عباس نبی پور نماینده تام الاختیار بخشداری مرکزی در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان آمل با اشاره به اینکه  در اجرای قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز اراضی کشاورزی شهرستان آمل در بخش مرکزی آمل در روستا های آغوزبن، سائیج محله ، تازه آباد و داراکلای بخشدار مرکزی آمل گفت:20 فقره عملیات قلع و قمع شامل تفکیک و دیوار کشی در سطح 5 هزار و 750مترمربع و ساختمان مسکونی نیمه کاره 1 مورد انجام گرفت که منجر به آزاد سازی زمین های کشاورزی این منطقه شد.

وی افزود: براساس قانون حفظ كاربری اراضي زراعی و باغی، هرگونه تغيير كاربری در اراضي كشاورزی و ساخت و ساز در مزارع و باغ ها بدون مجوز سازمان جهاد كشاورزی ممنوع است و با متخلفان، طبق قانون به شدت برخورد می شود.

نبی پور با تاکيد بر تداوم آزادسازی اراضي ملی وکشاورزی، تصريح کرد: طرح مبارزه مقابله ساخت و سازهای غیرمجاز در بخش مرکزی را نيز با قدرت و صلابت دنبال خواهيم کرد که خوشبختانه پيشتاز مقابله ساخت و سازهای غیرمجاز و زمين خواری در مازندران هستیم.

وی ادامه داد: باید برای مقابله و پیشگیری از بروز زمین خواری ، اقدامات جدی صورت گیرد و همچنین از ساخت و سازهای غیرمجاز در بخش جلوگیری به عمل آید.

نماینده تام الاختیار بخشداری مرکزی در مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز شهرستان آمل با اشاره به اینکه تخریب بناهای غیرمجاز می تواند در کم کردن تخلفات کمک کند ادامه داد: خوشبختانه اکیپ های قلع و قمع در بخش مرکزی آمل هر هفته نسبت به شناسایی و تخریب اقدام می کنند و روند تخلفات نسبت به سالهای گذشته بسیار کم شده است.

 نبی پور با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در تشدید برخورد با زمین خواری و متجاوزان به عرصه های منابع طبیعی عنوان داشت: قطعا فرمایشات مقام معظم رهبری سرلوحه کاری قرار خواهد گرفت تا خواب خوش را از چشم زمین خواران بگیریم.

وی یادآورشد: بخش مرکزی آمل با ریاست محمد رضا نصیری بخشدار پرتوان و تلاشگر توانسته است در سالهای گذشته در برخورد جدی با زمین خواران و با همکاری دهیاران و دستگاههای اجرائی مقام اول استانی را کسب کند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0