برگزاری مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی مازندران با نام یادواره شهدای مدافع حرم
16 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
نائب رئیس هیات کشتی آمل : این مسابقات در رده سنی جوانان با عنوان گرامیداشت ' مرحوم ' مهران زابلی' از کشتی گیران فقید آملی و در رده بزرگسالان استان هم به نام جام ' مرحوم اکبربامشاد' نام گذاری شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، پرویزفرزان نائب رئیس هیات کشتی آمل گفت : این مسابقات در رده سنی جوانان با عنوان گرامیداشت ' مرحوم ' مهران زابلی' از کشتی گیران فقید آملی و در رده بزرگسالان استان هم به نام جام ' مرحوم اکبربامشاد' نام گذاری شده است.
فرزان افزود : این رقابتها در 8 وزن رده سنی جوانان و بزرگسالان و با حضور همه مدعیان کشتی فرنگی استان در سالن ورزشی غدیر شهرداری آمل برگزار می شود.


وی با بیان اینکه این رقابت ها انتخابی استان برای شرکت تیم جوانان و بزرگسالان کشتی فرنگی مازندران برای شرکت درمسابقات قهرمانی کشور است، ادامه داد : ازسوی هیات کشتی مازندران، شرایط شرکت همه کشتی گیران شهرهای استان اطلاع رسانی شده و محدودیتی برای تعداد شرکت کننده ها وجود ندارد.


فرزان گفت که در این مسابقات از ' قاسم رضایی' کشتی گیرملی پوش آملی ودارنده نشان برنز مسابقات کشتی فرنگی المپیک2016 ریو به همراه ' امیرحسین حسینی' ، ' علی ارسلان' و ' پیمان اکبری' کشتی گیران عنوان دار آملی در مسابقات قهرمانی آسیا و جهانی تجلیل خواهد شد.


وی ادامه داد: همچنین از سه مربی سازنده کشتی فرنگی آمل شامل حسن حسین زاده، بختیارتقوی نیا و سعیدشیرزاد هم تجلیل می شود.


وی با بیان اینکه هیات کشتی شهرستان آمل در دوره مدیریت ' بزرگمهر دادگر' رئیس جدید هیات کشتی شهرستان، برنامه های منظم و هدفداری را برای ارتقاء کشتی این شهرستان دارد ، گفت : رشد کمی و کیفی کشتی در همه رده های سنی آزاد و فرنگی، مربیان و داوران از برنامه های حمایتی هیات کشتی آمل است.


فرزان یادآورشد : این رقابت ها با حمایت شورای اسلامی شهر، شهرداری آمل، حامیان مالی وپیشکسوتان کشتی شهرستان آمل برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این مسابقات قرار است روزهای 18 و 19 ماه شهریور جاری به میزبانی شهرستان آمل برگزار شود .
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0