دلجویی مدیرعامل توانیر کشور از خانواده مرحوم قلی زاده سیم بان اداره برق آمل +عکس
14 شهریور 1395 ، دیدگاه 1
مدیرعامل توانیر کشور: از دست این همکار ما ضایعه جبران ناپذیر برای صنعت برق خواهد بود و هیچ چیزی نمی تواند جای ایشان را پر کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، در شب 12 شهریور  حوالی ساعت 45/4 صبح آسمان آمل شاهد رعد و برق همراه با طوفان شدید و بارش باران شد که خسارت های فراوانی در شهر و بخش های شهرستان بوجود آورد.

مرحوم مجید قلی زاده سیمبان بخش دشت سر در حین ماموریت بعد از یک کار طاقت فرسا  برای وصل کردن سیم در وضعیت بحرانی خود دچار حادثه ناگوار شد که به رحمت خدا پیوست.

مهندس آرش کردی مدیرعامل توانیر کشور به همراه مدیرعامل توزیع برق مازندران ، مدير عامل برق منطقه ای مازندران و گلستان ، مدیر برق شهرستان آمل با حضور درمنزل ایشان ضمن ابراز همدردی پیام تسلیت وزیر نیرو را به خانواده داغدار ابلاغ کردند.

مهندس آرش کردی مدیرعامل توانیر کشور با عرض تسلیت به خانواده مرحوم قلی زاده گفت: ما دوست نداشتیم که همکار بسیار خوبی را در این راه ازدست دهیم.

وی اشاره کرد: از دست این همکار ما ضایعه جبران ناپذیر برای صنعت برق خواهد بود و هیچ چیزی نمی تواند جای ایشان را پر کند.

مدیرعامل توانیر کشور تاکید کرد: قطعا این حرکت خداپسندانه همانند شهیدی خواهد بود که برای دفاع از وطن و آسایش مردم جان عزیزشان را بر طبق اخلاص گذاشتند و حرکت ایشان شهید گونه بوده است.

کردی ادامه داد: حتی تماسی را که با مدیرعامل توزیع برق مازندران داشتم اعلام کردیم حاضر بودیم که یک هفته در مازندران برق نداشتیم و این نیروی با اخلاص را از دست نمی دادیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. طالب

    طالب

    سلام . ازخداوند منان خواستار صبربرای خانواده داغدار این جوان هستم .بنده سیمبان اداره برق آبادانم وطبق گزارشات بدست آمده درحین طوفان و رعدوبرق وباران اپراتور اجازه عملیات روی خطررا صادر میکند در تعجبم چرا اجازه چنین کاری را دارند در صورتی که طبق دستور اداره ایمنی در برق هرگونه کلید زنی و مانورعملیاتی در هنگام رعدوبرق و باران بروی خطوط انتقال و توزیع ممنوع میباشد باستسناء موارد خاص و اضطراری وآن هم درصورت خاموش بودن خط تست و نصب گراند در دوطرف محدوده عملیات وگرفت ضمانت خاموشی از اپراتور وقت وبان