آغاز ثبت نام از خادمین موکب کربلا مازندران ویژه اربعین حسینی در عراق
13 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
کمالی اظهارداشت: علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.mokabkhademin.ir و تکمیل فرم مربوطه ثبت نام خود را انجام دهند.

 

ابراهیم کمالی، مدیر روابط عمومی ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز از آغاز ثبت نام از خادمین موکب کربلا ویژه اربعین حسینی در عراق خبرداد و تصریح کرد: برادران و خواهرانی که تمایل دارند در موکب خادمین کربلا در عراق و ایام اربعین به زائران حضرت سیدالشهدا(ع) خدمت رسانی کنند از روز شنبه ۱۳ شهریور مصادف با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی اظهارداشت: علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت  www.mokabkhademin.ir  و تکمیل فرم مربوطه ثبت نام خود را انجام دهند.

کمالی تصریح کرد: شرایط و ضوابط خادمی در فرم اینترنتی سایت ستاد مردمی ثبت نام درج گردیده است که خواهشمندیم بعد از مطالعه کامل و دقیق آنها اقدام به ثبت نام کنند.

مدیر روابط عمومی ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران افزود: تقاضا داریم تا علاقمندان با طمأنینه کامل همه سطرها را به صورت دقیق و جامع پاسخ دهند.

وی تصریح کرد: هم استانی ها و مردم عزیز می توانند کمک های نقدی خود را جهت موکب پذیرایی و اسکان زائران اربعین حسینی در نجف و کربلا به شماره حساب  3111427042861 بانک انصار به نام ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران واریز کنند.

کمالی ادامه داد: در سال گذشته با کمک های مالی و معنوی هم استانی های عزیز مازندرانی توانستیم حرکت ها و فعالیت های خوبی را صورت دهیم که همه عاشقان حسینی می توانند در این ستاد نقش آفرینی داشته باشند.

مدیر روابط عمومی ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران افزود: فعالیت های ستاد مردمی خادمین کربلا استان مازندران در کشور عراق تنها برای پذیرایی از زائران نبوده و به دنبال فعالیت ها و اقدامات ارزنده ای در حوزه فرهنگی هستیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0