مشکل برق شهرستان تا غروب امروز مرتفع می شود / خسارت ده میلیارد ریالی به شبکه توزیع برق آمل
13 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل افزود: این تعهد را می کنیم که مشکلات برقی شهر و روستاهای شهرستان امروز قبل از رسیدن اذان مغرب به اتمام برسانیم.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، احمد منفرد فرماندار ویژه آمل در جلسه مدیریت بحران در امور برق شهرستان آمل گفت: با مساعدت وزیر نیرو یک اکیپ 60 نفره از استان تهران به عنوان استان معین مازندران دیشب وارد شهرستان آمل شدند.

وی افزود: این اکیپ ساماندهی و سازماندهی انجام شد و در قالب 5 گروه به شهر و بخش های شهرستان آمل عازم شدند و این تعهد را می کنیم که مشکلات برقی شهر و روستاهای شهرستان امروز قبل از رسیدن اذان مغرب به اتمام برسانیم.

محمد مهدی گرائیلی افرا مدیر امور برق شهرستان آمل با اشاره با طوفان هوا همراه با رعد و برق درشهرستان گفت: در ساعات اولیه حوادث ستاد مدیریت بحران با حضور کلیه روسای ادارات و بخش ها در دفتر مدیریت برگزار شد.

 وی با بیان اینکه قبل از هرگونه اقدامی میزان خسارت و بیشترین حوادث را مورد بررسی قراردادیم افزود: متاسفانه در دو بخش دابو و دشت سر به علت اینکه فضای این دو بخش باز بوده و از لحاظ فنی بادگیر بوده باعث شکسته شدن پایه های برق زیادی همراه با قطعی شدید برق شدیم.

مدیر امور برق شهرستان آمل بیان داشت: تاکنون 120 اصله پایه های فشار متوسط و فشار ضعیف در مناطق مختلف شکسته شد و10 دستگاه پست توزیع هوائی در مناطق امور سقوط کرد.

 گرائیلی افرا عنوان داشت: مجموعا 100کیلومتر خطوط 20 کیلو ولت  و 80 کیلومتر خطوط فشار ضعیف دچار آسیب جدی وارد شد.

 وی تصریح کرد: برابر برآورد انجام شده توسط فهرست بهای شرکت توزیع بیش از یک میلیارد تومان خسارت به تجهیزات توزیع امور برق آمل وارد گردیده است.

 مدیر امور توزیع برق آمل تاکید کرد: با توجه به وضعیت بحرانی حادثه و قطعی برق تقاضای نیرو کردیم که خوشبختانه اکیپ 60 نفری از امور توزیع برق تهران با اکیپ کامل و با ماشین آلات دیشب وارد آمل شدند و ضمن پوزش از مردم شهرستان آمل قول می دهیم تا غروب امروز مشکلات شهر و روستاهای شهرستان مرتفع شود.

مدیر امور برق شهرستان آمل با اشاره به فوت مرحوم مجید قلی‌ زاده سیم ‌بان اداره برق بخش دابودشت آمل در هنگام انجام ماموریت دچار سانحه برق‌ گرفتگی شد و جان خود را از دست داد اضافه کرد: مرحوم قلی‌ زاده در حال خدمت‌ رسانی به مردم برای اتصال برق در مناطق مختلف بود به دلیل خستگی کار و همچنین پیگیری برطرف شدن خاموشی متعدد برق جان خود را از دست داد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0