ساخت فیلم مستند بازسازی سردار شهید حجت الله نعیمی با نام سردار مجنون در آمل کلید خورد
13 شهریور 1395 ، دیدگاه 1
این فیلم مستند بازسازی درشهرستان آمل ساخته و پرداخته میشود که گوشه ای از زندگینامه سردار شهید حجت الله نعیمی را به تصویر کشیده است.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، سردارشهید متولد سال ۱۳۴۴در روستای فیروزکلا شهرستان آمل چشم به جهان گشود و در سال ۱۳۶۷در منطقه جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 این فیلم مستند بازسازی درشهرستان آمل ساخته و پرداخته میشود که گوشه ای از زندگینامه سردار شهید حجت الله نعیمی را به تصویر کشیده است.

عوامل و دست اندرکاران این مستند بازسازی تهیه کننده حاج مهدی خانی ؛نویسنده وکارگردان جوادمحمدی (شهرام)؛ تصویربردار بهزاد خادمی؛ نویسنده متن حمیدبناء؛ تدوین حسین روحی ؛ هماهنگی مجتبی انصاری  و این فیلم مستندبازسازی با حمایت خانواده شهید نعیمی ؛ بخشدار آقای حسین نژاد و شوراها و دهیاران روستای فیروزکلا و پایگاه خیبرسرهنگ ایزدی ومعاونت فرهنگی سپاه آمل اقای اسماعیلی ودوستان شهید انجام گردیده است که از آقای علی پدیدار تشکر ویژه را داریم.

مجری طرح مهرشاد فیلم می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. محسن کمالی نسب

    محسن کمالی نسب

    السلام علیک یا اولیا الله شهدا مثل آیه های قرآن مقدسند با درودوسلام به روح پر فتوح شهدا و امام شهدا به ویژه این شهید والا مقام و آرزوی صحت و سلامتی برای تمامی خانواده محترم شهدا و آرزوی موفقیت و عاقبت بخیری برای تمامی کسانی که دلسوزانه سعی در به تصویر کشیدن دلاور مردی های این غیور مردان انقلاب دارند.