درهفته دولت 9 پروژه راه وشهرسازی درشهرستان آمل افتتاح وبه بهره رداری رسید
11 شهریور 1395 ، دیدگاه 1
رئيس اداره راه و شهرستان شهرستان آمل گفت : همزمان با گراميداشت هفته دولت 9 پروژه در راههاي ارتباطي اين شهرستان اعتباري بالغ بر 50 ميليارد ريال مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، مهندس قاسم رمضاني ضمن اعلام اين خبر افزود: هفته دولت مهمترين مناسبت تقويمي دستگاههاي اجرايي و زمان گرامي داشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و 15 هزار شهيد دولت بوده ، لذا در اين هفته 9پروژه در محورهاي ارتباطي اين شهرستان در قالب بهسازي و روكش آسفالت و احداث ديوار حفاظتي با اعتباري بالغ بر 50 ميليارد ريال به بهره برداري رسيده است.

مهندس رمضاني به پروژه هاي اين اداره در حوزه راه هاي روستايي اشاره و تصريح نمود : عمليات بهسازي و آسفالت محورهاي روستايي هندوكلا ، نرم ، كمدره ، اجباركلا _ نجارمحله از جمله پروژه هاي است كه در اين هفته به بهره برداري رسيد.

رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان آمل به افتتاح پروژه هاي راهداري اين اداره در هفته دولت اشاره و خاطر نشان ساخت : احداث ديوار حفاظتي در محور شادمحل و همچنين عمليات روكش آسفالت محور وليسده _ كلوده از ديگر پروژه هاي افتتاحي اين اداره در هفته دولت در سال جاري بوده است.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. سالار پارسا

    سالار پارسا

    اقای رمضانی لطف کنند سری هم به زیر گذر روستای محمد اباد که محل تولد خودشان هم بزنند و این زیر گذر را از وضع فلاکت بارش خارج کنند.................