مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه دستگاههای اجرایی شهرستان آمل برگزار شد +عکس
9 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
در این مراسم از 90 کارمند نمونه دستگاههای اجرایی آمل قدردانی به عمل آمده و رییس اداره راه و شهرسازی آمل، بخشدار مرکزی، فرمانده انتظامی آمل، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل، رییس امور مالیاتی آمل و رییس امور توزیع برق آمل و رییس بانک کشاورزی آمل به عنوان مدیران برتر دستگاههای اجرایی معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در یادواره شهیدان رجایی و باهنر و مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه دستگاههای اجرایی آمل که در سالن اجتماعات مجمتع فرهنگی هنری حضرت ولی عصر(ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد با گرامی داشت هفته دولت اظهارداشت: شهیدان رجایی و باهنر اسوه و الگو بودند که باید قدردان خدمات و تلاش های ارزشمند این عزیزان باشیم.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: ویژگی های والایی در وجود شهید رجایی قرار داشته که الگویی تعالی بخش برای همه مدیران است که می توانیم بهره گیری شایسته ای از آن در مسیر خدمت رسانی به مردم داشته باشیم.

وی ادامه داد: شهید رجایی از امکانات دولتی بهره شخصی نبرده و توجه ویژه به محرومان و نیازمندان جامعه داشته است و تلاش کرد به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود جامعه گام بردارد.

منفرد افزود: ضرورت دارد سیره شهیدان رجایی و باهنر برای همگان ترویج و تبیین شود که دولت و ملت دو جزء جدایی ناپذیر هستند که دولت به فکر خدمت به مردم است.

فرماندار ویژه آمل تصریح کرد: تبیین عملکردها، ارائه آمار فعالیتی، قدردانی از دولتمردان و ارائه الگوی موفق کارگزاران نظام اسلامی از برنامه هایی است که در هفته دولت صورت می گیرد.

وی ادامه داد: همزمان با هفته دولت بالغ بر 560 میلیارد ریال پروژه در این شهرستان به بهره برداری رسید که از مجموعه همکاران ادارات و دستگاههای اجرایی کمال تقدیر و سپاس را داریم.

معاون استاندار مازندران اظهارداشت: شهرستان آمل از ظرفیت های ارزشمندی در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی، راه و شهرسازی، فرهنگ و دیگر عرصه ها برخوردار است که پیشتاز در استان مازندران هستیم.

وی تصریح کرد: اگر همه مسلمانان تفکرات و اندیشه خود را با معیار و محوریت ولایت تنظیم می کردند به پیروزی های عظیمی دست پیدا می کردیم و هر زمانی از ولایت فاصله گرفته شود شکست های تلخی همراه دارد.

حجت الاسلام اسماعیل رمضانی، رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل تصریح کرد: خدمت به مردم افتخار بزرگی است که در نزد خداوند متعال پاداش دنیوی و اخروی دارد.

وی ادامه داد: در جهان امروز کشورهایی که اسم اسلام را یدک می کشند دولت های آنان بویی از اسلام نبردند و اگر صاحب داشته باشند این مشکلات وجود ندارد.

حجت الاسلام رمضانی با اشاره به سخنی از امام سجاد(ع) افزود: کسانی هستند که در عصر و زمانی نسبت به امام زمان خود افراط داشته و جلو می زنند و کسانی نیز از کاروان عشق عقب مانده و بصیرت آنان کم است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل تصریح کرد: دسته ای از مردم در معیت و کنار ولایت هستند که به موفقیت ها و مراتب والایی دست پیدا کرده و در مسیر سعادت و رستگاری قرار می گیرند.

وی اظهارداشت: کشور ما با یادگار بزرگ امام راحل و حضور پرشور مردم تمام معادلات ایادی استکباری را برهم زده و توانستیم با حمایت های مردمی در مسیر عزت و اقتدار قرار داشته باشیم.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل افزود: مدیران در حال خدمت هستند و اختلاف سلیقه ها وجود دارد که برای رشد و تعالی جامعه لازم است که باید خدمت صادقانه و خالصانه را سرلوحه امور خود قرار دهیم.

حجت الاسلام رمضانی ادامه داد: هدف همه ما باید خدمت به مردم باشد تا بتوانیم در مسیر تحکیم و ترویج ارزش های والای اسلامی و انقلابی کوشا باشیم و در مسیر تحقق اهداف انقلابمان گام برداریم.

گفتنی است، در این مراسم از 90 کارمند نمونه دستگاههای اجرایی آمل قدردانی به عمل آمده و رییس اداره راه و شهرسازی آمل، بخشدار مرکزی، فرمانده انتظامی آمل، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل، رییس امور مالیاتی آمل و رییس امور توزیع برق آمل و رییس بانک کشاورزی آمل به عنوان مدیران برتر دستگاههای اجرایی معرفی شدند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0