مراسم افتتاح کارخانه تولیدی صنایع آشامیدنی ورسای آمل برگزار شد
8 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
مدیرعامل کارخانه تولیدی صنایع آشامیدنی ورسای آمل : این واحد تولیدی با سرمایه گذاری حدود 20 میلیارد تومان در 3 خط تولید و فعالیت 150 نیروی کار در سه شیفت مشغول فعالیت است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، مراسم افتتاح کارخانه تولیدی صنایع آشامیدنی ورسای آمل با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار مازندران، پهلوان قاسم رضایی دارنده مدال برنز المپیک، معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران، فرماندار ویژه آمل و مدیران شهری برگزار شد.

مهندس امینی، مدیرعامل کارخانه تولیدی صنایع آشامیدنی ورسای آمل با خیرمقدم گویی خدمت مهمانان اظهارداشت: شروع شرکت صنایع آب آشامیدنی ورسای از سال 1392 بود که که با یک اندیشه آغاز شد و مردی که بیش از 15 سال سابقه در صنعت آب ایران داشت در یکی از مناطق صعب العبور ایران در روستای نوا پس از یک توقف کوتاه به صورت مجدد تصمیم به سرمایه گذاری در این بخش گرفت.

وی ادامه داد: جناب آقای مختار نواییان قاسمی این بزرگ مرد در شرایط اقتصادی که سرمایه گذاری در تولید در اولویت چندم قرار داشت با سرمایه گذاری شخصی در این عرصه گام ارزشمندی برداشته است.

مدیرعامل کارخانه تولیدی صنایع آشامیدنی ورسای آمل تصریح کرد: این واحد تولیدی با سرمایه گذاری حدود 20 میلیارد تومان در 3 خط تولید و فعالیت 150 نیروی کار در سه شیفت مشغول فعالیت است.

مهندس امینی اظهارداشت: شعار ما در ورسای تنوع تولید آب آشامیدنی در بسته بندی های متنوع و تحول در صنعت آب می باشد که ورسای اولین شرکت آب دانش بنیان عضو پارک علمی تحقیقاتی و فناوری کشور است.

وی تصریح کرد: تلاش داریم در آینده نزدیک با عرضه محصولات سالم و ارگانیک از جمله آب پروبیوتیک، آب غنی شده، آب ویتامینه و آب لاغری نقش بسزایی در سفره سلامت خانواده ها داشته باشیم.

عرفان نواییان قاسمی، فرزند تولیدگر و کارآفرین جناب آقای مختار نواییان قاسمی  در این مراسم با خیرمقدم گویی به مهمانان افزود: امروز که در چنین مراسمی قرار شد عرض ارادت داشته باشم تا مجموعه تولیدی ورسای را معرفی کنم می گویم فرزند هنر باش نه فرزند پدر، فرزند هنر زنده کند نام پدر و به این امر توجه می کنم.

وی تصریح کرد: اینجانب تولیدکننده و کارآفرین، پسر، نوه و نبیره هفت پشت تولیدکننده و کارآفرین هستم که امیدواریم با پشتوانه و تجربه خانوادگی و حمایت شما عزیزان بتوانم همانند پدر پرچم کارآفرینی و تولید را برافراشته نگه دارم و برای تولید ناخالص ملی سهمی هرچند کوچک داشته باشم.

دکتر رضا رحمانی، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در این مراسم با بیان این که امروز رزمندگان کشور تولیدکنندگان هستند، گفت: امیدواریم این عزیزان بتوانند در انجام کارهای خود توفیقات روزافزونی داشته باشند.

وی تصریح کرد: هر کجای کشور یک نفر بتواند قدم کوچکی برای تولید به اندازه اشتغال یک نفر بردارد بسیار ارزشمند و گرانقدر است.

رحمانی با بیان این که ایجاد یک شغل هم گرانقدر و مهم است، گفت: توجه به تولید ملی راهکاری برای حل مشکلات کشور است که توجه به آن می تواند دستاوردهای ارزنده ای داشته باشد.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: قدردان زحمات مجموعه فعالان در کارخانه تولیدی صنایع آشامیدنی ورسای آمل هستیم و خود را خادم شما عزیزان دانسته و وظیفه می دانیم در راستای بهبود وضعیت تولید و پیگیری مشکلات فعالان این عرصه گام برداریم.

وی با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تصریح کرد: بهترین فضا در کشور برای تولید ایجاد شده است که به خدمت گزاری شما عزیزان افتخار می کنیم.

گفتنی است؛ در این مراسم از حامیان صنعت و پهلوان قاسم رضایی دارنده مدال برنز مسابقات کشتی فرنگی المپیک با اهدای هدایایی به رسم یادبود قدردانی شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0