بازدید رئیس شورای شهر و شهردار آمل از شهرداری منطقه 2
7 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
شهردار آمل : فلسفه تشکیل شهرداری منطقه 2 ، افزایش خدمات عمومی به شهروندان عزیز برابر قانون شهرداری ها است

کمال نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری آمل :اسداله تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر در این بازدید گفت : شهردار توانمند آمل مدیران خوش نام و قوی برای این منطقه انتخاب کردند که ان شاا... بتوانیم با این نیروهای جوان وتوانمند این قسمت از منطقه 2 را به سرانجام برسانیم .

رئیس شورای اسلامی شهر بابیان اینکه خدمت به مردم یک فرصت است تصریح کرد : با تشکیل  و راه اندازی سریع  شهرداری منطقه 2 بتوانیم مشکلات مردم این منطقه را در اسرع وقت برطرف کنیم و به یک شهرداری موفق دست پیدا کنیم .

وی افزود : از اعضای شورای شهر و شهردار آمل و مدیر منطقه 2 بخاطر راه اندازی شهرداری منطقه 2 در اسرع وقت و حمایت های همه جانبه شان کمال تشکر را دارم .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در این بازدید گفت : از حمایتهای رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و تلاشهای مدیر و پرسنل شهرداری منطقه 2  تشکر و قدردانی میکنم که در کوتاه ترین زمان شهرداری منطقه 2 ، برای خدمت به مردم این منطقه آماده و راه اندازی شد .

وی افزود : فلسفه تشکیل شهرداری منطقه 2 ، افزایش خدمات عمومی به شهروندان عزیز برابر قانون شهرداری ها است که در این راستا نیاز به در آمدهای بیشتری خواهیم داشت نه اینکه بار اضافه ی به مردم تحمیل کنیم .

شهردار آمل با بیان اینکه تمامی تصمیم گیری و اجرای تصمیم باید در خود شهرداری منطقه 2 انجام گیرد تصریح کرد : مدیران باید جرات تصمیم گیری داشته باشند و با قدرت و اقتدار همراه با تدبیر عمل کنند زیرا منافع شهرداری برای ما از همه چیز مهم تر است .

احمد امیرسلیمانی اظهار داشت : البته شهرداری منطقه 2 تازه راه اندازی شده است و در جریان کم و کاستیهایی آن هستیم که با توکل به خدا در سریعترین زمان ممکن موانع را مرتفع خواهیم کرد تا خدمت رسانی به شهروندان به نحو احسن صورت گیرد .

وی با بیان اینکه ما باید سازمانهای جدیدی احداث کنیم افزود : بر اساس چارت وزارت کشور باید سازمان فرهنگی ورزشی ، سازمان میادین و میوه وتره بار ، سازمان سرمایه گذاری ، سازمان حمل و نقل و مسافر و سازمان عمران و بهسازی را برای احداث در برنامه داشته باشیم که امیدواریم با هماهنگی و همکاری شورای اسلامی شهر این را به سرانجام برسانیم .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در پایان اظهار امیدواری کردند با تجربیات و توانی که از مدیران خود سراغ داریم شهرداری منطقه 2 را به خوبی و با قدرت پیش ببریم تا خدمات بیشتر و بهتری به مردم عزیز شهرمان ارائه کنیم و بتوانیم خدمتگزار خوبی در سایه سار مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0