برگزاری یادواره شهدای گمنام خوشواش آمل با حضور سردار محسن رضایی +عکس
6 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام اظهارداشت: پیشرفت اقتصادی کشور نیازمند بهره گیری از ظرفیت های نسل جوان جامعه است که باید در این عرصه کوشا باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبر ی کمال نیوز ، سردار محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهدای گمنام خوشواش از توابع بخش امامزاده عبدالله(ع) آمل اظهارداشت: شهدا از مقام ارزشمندی برخوردار هستند و شهدای مدافع حرم نیز با مقاومت و ایستادگی خود زمینه ساز امنیت برای ما شدند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در جایگاه والایی قرار دارد که بسیاری از کشورهای آزادی خواه جهان در حال الگوگیری از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

رضایی ادامه داد: ملت ایران اسلامی همواره به نحوی شایسته در صحنه ها حضور دارد که لطف حضرت حق به نحوی شایسته شامل حال ما می شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارداشت: آل سعود در حال سقوط به عمق جهنم الهی بوده و برای تحقق اهداف و خواسته های خود هزینه های بسیاری صورت می دهند.

وی با بیان این که مقاومت فلسفه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: داعش جنایت های بسیاری صورت می دهد و حتی این کارهای ناشایست را به تصویر هم می کشند.

رضایی ادامه داد: رویکرد دشمنان در راستای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ما در برابر آن هایی به مقاومت پرداختیم که تجاوز به مظلومان را افتخاری برای خود می دانند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارداشت: آمریکا امروز نمی خواهد به صورت مستقیم مقابل ایران قرار گیرد و هزینه هایی را در این راستا بدهد که دشمنان تلاش دارند با سرمایه آل سعود فاز جدیدی از جنگ اسلام با اسلام را صورت دهند.

وی افزود: ضرورت دارد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشته و رهنمودهای گرانقدر مقام معظم رهبری را عملیاتی کنیم که باید در فناوری های مختلف به نحوی شایسته حضور داشته باشیم.

رضایی ادامه داد: مدیران کشور باید پاسخ درستی برای مقام معظم رهبری در خصوص رفع مشکل بیکاری، گرانی و مشکلات اجتماعی داشته باشند که نباید این مقدار جوانان تحصیل کرده داشته باشیم.

دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام اظهارداشت: پیشرفت اقتصادی کشور نیازمند بهره گیری از ظرفیت های نسل جوان جامعه است که باید در این عرصه کوشا باشیم.

رضایی ادامه داد: جوانان ما سرمایه های ارزشمندی هستند که می توانیم با بهره گیری از آنان در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی به توفیقات ارزشمند و گرانقدری دست پیدا کنیم.

وی افزود: ضرورت دارد رهنمودهای مقام معظم رهبری را سرلوحه امور خود قرار داده و اهتمام والا و شایسته ای در این مسیر داشته باشیم و سخنان رهبرمان را به جان و دل بخریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0