ساخت فیلم داستانی قوطی کمپوت از سوی مهرشاد فیلم آمل
3 شهریور 1395 ، دیدگاه 0
دفتر (مهرشاد فیلم) در نظر دارد بعد ازچندین سال فعالیت هنری خود که در راستای ساخت فیلمهای مستند بازسازی شهدا و کلیپ های ویدیویی ساخته شده در خصوص شهدا، اقدام به یک کار جدید و فاخر فیلم داستانی به نام (قوطی کمپوت) کند.

 

به پایگاه خبری کمال نیوز، دفتر (مهرشاد فیلم) در نظر دارد بعد ازچندین سال فعالیت هنری خود که در راستای ساخت فیلمهای مستند بازسازی شهدا و کلیپ های ویدیویی ساخته شده در خصوص شهدا، اقدام به یک کار جدید و فاخر فیلم داستانی به نام (قوطی کمپوت) که احتمالا اسم فیلم تغییر کند که برگرفته از یک داستان واقعی در زمان جنگ زندگینامه یک خانواده دستنگ و فقیر که کمک رسانی در پشت جبهه کمکهای مردمی  به بچه های رزمنده کمک میرساندند را به تصویر بکشاند.

 از آنجایی که این کار بزرگ و فاخر که درحال پیش تولید میباشد و با دستان گرم عزیزان خیر ودوستان بزرگوار دارد صورت میگیرد که منبع مالی آن را این دوستان عزیز تقبل میکنند ازخداوند منان آرزوی قبولی طاعات وطول عمربا عزت را برای این بزرگواران خواستاریم.

 و دیگراینکه بازیگرانی که در این فیلم مشغول به بازی هستند از بچه های شهرستان آمل انتخاب شده اند چرا که ازاین عزیزان در رشته بازیگری بعدازچند سال که خاک صحنه خورده شده باید به نحواحسن حمایت شود تا سکوی پرتابی به جلو برای این عزیزان هموارگردد.

اینجانب جواد محمدی (شهرام) نویسنده وکارگردان و تهیه کننده دفتر (مهرشاد فیلم) تشکر ویژه دارم از سردار حاج مهدی خانی که با حمایت های خود بنده و گروه را همراهی میکنند و ازریاست محترم اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان آمل جناب اقای دکتر محمد محمدی  که واقعا باحمایتهای ایشان این کار فاخر وارزشی را حمایت میکنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0