در یک ماهه گذشته 191 مورد امداد و اطفاء صورت پذیرفت
3 شهریور 1395 ، دیدگاه 0

کمال نیوز ،به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری آمل و به نقل از نعمتی مدیر عملیات سازمان در یک ماهه گذشته 191 مورد امداد و اطفاء صورت پذیرفت نعمتی در این مصاحبه اظهار داشت در پی تماس های شهروندان با سامانه اطلاع رسانی 125 نیروهای عملیاتی در دو بخش امداد و اطفاء به محل های مورد حادثه اعزام شدند.
وی در ادامه افزود این عملیات ها شامل عملیات های امدادی مانند آسانسور ، تصادفات جاده ای ، سقوط اجسام ، گرفتن حیوانات ، ... و عملیات های اطفایی مانند حریق منزل مسکونی ،  خودرو ، تاسیسات ، علف های هرز و ... بوده است که در تمامی آنها نیروهای عملیاتی سازمان با سرعت عمل بالا ، خود را به محل حادثه رسانده و از گسترش حادثه و افزایش خطرات احتمالی جلوگیری کردند.
نعمتی با اشاره به این مطلب که این حوادث متاسفانه 2 فوتی و 9 مصدوم به همراه داشت از شهروندان خواست به هشدار های ایمنی که توسط سازمان آتش نشانی توسط بنر ها و سایت آتش نشانی و آموزش های حضوری انجام می گیرد توجه داشته باشند تا شاهد حوادث اینچنین نباشیم.
در پایان مدیر عملیات سازمان از تمامی دستگاه های یاری رسان به آتش نشانان در زمان حوادث همچون نیروهای امداد هلال احمر ، نیروی انتظامی ، راهور ، اداره برق ، اداره گاز و ... تشکر نمود و گفت همکاری دستگاه های اجرایی سبب امداد رسانی بهتر به شهروندان خواهد شد.

 
 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0