پیام شهردارآمل بمناسبت هفته دولت
3 شهریور 1395 ، دیدگاه 0

هيچ دولتي بدون كمك و همياري مردم نمي تواند موفق شود ( مقام معظم رهبري (( مدظله العالي)) )

هفته اول شهریور ماه ، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت نامگذاری شده است ، تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگذاری بی ادعا ؛ سیره ، منش و روش آنان بود .

هفته دولت در واقع اقتدار و سرافرازی دولتمردانی است که با حمایت و پشتیبانی میلیون‌ها انسان عاشق و دلداده نظام به کرسی خدمت‌رسانی تکیه زده و هیچ مقصودی جز کسب رضای الهی و اجرای احکام الهی قانونی و ایجاد جامعه‌ای سراسر شور و نشاط و نیز خدمتی جز خدمت بی‌منت ندارند.

باید در راه تعالی کشور، و در راستای تحقق شعار ( اقدام وعمل،ملت-دولت،امیدوار واستوار ) که با تأسی از بیانات مقام معظم رهبری می‌باشد، گام برداشته و زمینه‌های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه‌های مختلف به ویژه در زمینه اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کرده و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آوریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام دولت ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان بویژه کارمندان و کارگزاران دولت درشهرستان آمل و كارمندان خدوم و پرتلاش شهرداري آمل تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، منويات مقام معظم رهبري و ادامه راه شهدا تارسیدن به جایگاه رفیع از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. 

 احمد اميرسليماني – شهردار آمل

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0