مرمت یک خانه در سکونتگاه غیر رسمی با ارزشی بیش از 200 میلیون ریال
30 مرداد 1395 ، دیدگاه 0

 با پیگیری سازمان بهسازی و همکاری انجمن انبوه سازان مسکن آمل انجام شد؛

مرمت یک خانه در سکونتگاه غیر رسمی با ارزشی بیش از 200 میلیون ریال

مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل گفت: با پیگیری سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل و تلاش و همکاری  انجمن انبوه سازان مسکن آمل یکی دیگر از خانه های مخروبه در سکونتگاه های غیر رسمی این شهر مرمت و تحویل صاحب خانه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل، حمید رضا طاهر نژاد افزود:  یکی از خانه هایی که در رضوان 38 شهر آمل که به دلایل محیطی  و ضعیف بودن سازه در حال تخریب  بود در راستای ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی مرمت شد.

وی با اشاره به اینکه انجمن انبوه سازان مسکن آمل تقش بسیار موثری در مرمت این خانه داشته است اظهار کرد: رویکرد نیکوکارانه این انجمن قابل تقدیر بوده و هزینه ای بیش از 20 میلیون ریال برای این خانه را تقبل کرده است.

طاهرنژاد با بیان اینکه تغییرات کالبدی در سکونتگاه های غیر رسمی به همراه مددکاری های اجتماعی و نظارت مستمر می تواند وضعیت اجتماعی  آن مناطق را ارتقا دهد تصریح کرد: آسیب های اجتماعی در یک محله کوچک همه شهر را تحت تاثیر قرار می دهد و برای رفع این معضل همه شهروندان مسئول هستند.

وی خاطر نشان کرد: بررسی های متعددی توسط سازمان بهسازی و نوسازی در خصوص کیفیت سکونتگاه های غیر رسمی انجام شده و بر حسب اولویت نسبت به ترمیم و  بهسازی در بافت های مدنظر اقدام خواهد شد.

بنا بر این گزارش کلید این خانه با حضور شهردار آمل ، معاون فرمانداری ویژه و اعضای انجمن صنفی انبوه سازان مسکن آمل تحویل صاحب خانه شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0