آمادگی ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران برای دریافت کمک های نقدی
30 مرداد 1395 ، دیدگاه 1
مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران: هم استانی ها و مردم عزیز می توانند کمک های نقدی خود را جهت موکب پذیرایی و اسکان زائران اربعین حسینی در نجف و کربلا به شماره حساب 3111427042861 بانک انصار به نام ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران واریز کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، سید هادی حسینی، مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران اظهارداشت: حرکت در مسیر اعتلای پرچم امام حسین(ع) به عنوان رستگاری عظیمی است که برکات و دستاوردهای ارزشمندی برای انسان دارد.
وی تصریح کرد: زیارت امام حسین(ع) فضیلتی والا و ارزشمند است که بهره گیری از فرهنگ حسینی زمینه ساز سعادت و تعالی انسان می شود.  
حسینی افزود: با توکل به حضرت حق و عنایت شهدای مدافع حریم ولایت و با تلاش جمعی از خادمین شهدای استان ، ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران به صورت رسمی و تحت اشرافیت مدیران مرتبط فعالیت های خود را به صورت رسمی و ویژه آغاز کرده است.
وی ادامه داد: به لطف الهی صفحه اینترنتی این ستاد نیز طراحی شده و پس از بارگذاری در اختیار همه عاشقان حضرت سید الشهدا (ع) قرار می گیرد.
حسینی تصریح کرد: ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران در حوزه های رسانه ای تولید کلیپ های مرتبط با حوزه اربعین و موکب، طراحی پوستر در همین زمینه ها و تولید محتوا متنی جهت نشر در فضای مجازی نیرو می پذیرد و از ظرفیت افراد علاقمند در این حوزه استقبال می شود.
مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران اظهارداشت: ستاد مردمی موکب شهدای مدافع حرم استان مازندران در اربعین سال گذشته با اعزام نیروهای تاسیساتی به خاک عراق به مدت 30 روز کمکی در روند برپایی اسکان زائران اربعین حسینی بوده است که برپایی بیش از هشت خیمه بزرگ اسکان چند هزار نفره و دیگر فعالیت ها از ثمره حضور این ستاد است.
وی ادامه داد: در سال گذشته با کمک های مالی و معنوی هم استانی های عزیز مازندرانی توانستیم حرکت ها و فعالیت های خوبی را صورت دهیم که همه عاشقان امام حسین(ع) و اهل بیت معصومین(ع) می توانند در این ستاد نقش آفرینی داشته باشند.
حسینی افزود: فعالیت های ستاد مردمی خادمین کربلا استان مازندران در کشور عراق تنها برای پذیرایی از زائران نبوده و به دنبال فعالیت ها و اقدامات ارزنده ای در حوزه فرهنگی هستیم.
مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران اظهارداشت: فعالیت های رسانه ای برای این ستاد از اهمیت ویژه و ارزنده ای برخوردار است که تلاش می کنیم در جبهه رسانه ای نیز بتوانیم گام های شایسته ای برداریم.
وی تصریح کرد: دشمنان همواره به دنبال تلاش هستند که ما باید از ظرفیت ها و فرصت های موجود به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است بهره گیری لازم را داشته باشیم تا بتوانیم به توفیقات خوبی در این عرصه دست پیدا کنیم.
حسینی ادامه داد: فعالیت های فرهنگی نقش بسزایی در ترویج فرهنگ اهل بیت معصومین(ع) دارد که باید در این عرصه تلاش های شایسته ای صورت داده تا بتوانیم اثربخشی لازم را داشته باشیم.
مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران تصریح کرد: حضور گسترده و میلیونی عاشقان سرور و سالار شهیدان در مراسم اربعین حسینی و پیاده روی مشتاقان حضرت نشانگر اثربخشی و عمق فرهنگی عاشورایی در میان آحاد مسلمانان و ملت ایران است.
وی حضور مشتاقان در مراسم اربعین حسینی را بی نظیر خواند و بیان داشت: این حضور ارزنده نشانگر قدرت مسلمانان است که برکات و دستاوردهای ارزشمندی در آن وجود دارد.
حسینی اظهارداشت: هم استانی ها و مردم عزیز می توانند کمک های نقدی خود را جهت موکب پذیرایی و اسکان زائران اربعین حسینی در نجف و کربلا به شماره حساب 3111427042861 بانک انصار به نام ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران واریز کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. سمیه داداشی

    سمیه داداشی

    بسم رب الحسین برای سفر پول نداشتم و راضی هم نبودم بابام به خاطر سفرم به قرض بیفته ولی چون هوای کربلا رفتن زده بود به سرم هی حرف ثبت نام و شرایطش رو میگفتم راستش بابام هم دلش میخواست خانوادگی بریم ولی پول کافی نداشت وهی فرصت ثبت نام هم تنگتر میشد یه روز خسته از اوضاع غمگین تماشاگر تلویزیون بودم یکدفعه ای زیرنویس رو که خوندم دیدم مسابقه ای جایز ه اش به 5 نفر برنده کمک هزینه سفر به عتبات است به 5تن توسل کردم و پیامکی در مسابقه شرکت کردم و به امید برنده شدن روزها را با گریه به شب میرساندم و در آرزو