در جلسه کارگروه سلامت آمل مطرح شد؛
28 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
ضرورت توجه به سلامت آب / اقدامات اساسی برای ایجاد کشتارگاه صنعتی آمل صورت گیرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حسین احسانی، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه آمل در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان آمل با بیان این که برای تعطیلی کشتارگاه آمل نیاز است پیرامون مسایل مختلف آن تصمیم گیری شود، گفت: بعد از تعطیلی از ظرفیت شهرهای همجوار استفاده می شود و قرار است هماهنگی با فرمانداری و دامپزشکی آن شهرها صورت گیرد.

وی ادامه داد: برای ایجاد کشتارگاه صنعتی مشکلاتی داریم و بخش خصوصی کاری انجام نداد و به نظر می رسد توانمندی لازم را در این راستا ندارند.

احسانی اظهارداشت: این بخش خصوصی مهلت هایی گرفتند و ضرورت دارد کاری کنیم پس از سال ها انتظار، کشتار صنعتی آمل ایجاد شود که امری ضروری است.

معاون فرمانداری ویژه آمل افزود: در مناطق کوهستانی باید اقدامات لازم انجام گیرد تا سیستم آبرسانی به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است صورت گیرد.

وی ادامه داد: سلامت اولویت اساسی است که باید در مسئولیت خود آن را مورد لحاظ قرار دهیم که اهمیت بسزایی دارد.

احسانی ادامه داد: توجه اساسی به آب آشامیدنی اهمیت بسیاری دارد که باید به سلامت آب توجه کرده و کلاس های آموزشی را در این خصوص برگزار کنیم.

وی بیان داشت: ضرورت دارد جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی به صورت اختصاصی در بخش لاریجان برگزار شود تا نسبت به مسائل مختلف و زباله تصمیم گیری شود.

معاون فرمانداری ویژه آمل اظهارداشت: همایش پیاده روی با هدف مقابله با چاقی از سوی شبکه بهداشت و درمان آمل صورت می گیرد که باید تبلیغات لازم در این خصوص صورت گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0