دیدار مسئولین آمل از پیشکسوت و مربی خوشنام کشتی آزاده غلام جورسرائی+عکس
26 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
آزاده دلاور حاج غلام جورسرایی در اواخر سال 1362 در منطقه عملیاتی والفجر 6 مجروح و اسیر شدند و به مدت 7 سال در اردوگاههای مختلف عراق دوران اسارت خود را سپری کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، جانشین سپاه ناحیه آمل ، سرپرست اداره ورزش و جوانان، مدیر کانون بسیج ورزشکاران و  نائب رئیس هیات کشتی شهرستان  آمل از  پیشکسوت و یکی از مربیان خوشنام و  سازنده و  رئیس هیات کشتی شهرستان در اوایل انقلاب آزاده سرافراز حاج غلام جورسرایی دیدار کردند.

سرهنگ بهروز عیسی زاده جانشین سپاه شهرستان آمل در این دیدار با اشاره به سختی های دوران اسارت اظهار داشت: آزادگان با صبر و استقامت خود درس آزادگی را به ملت بزرگ ایران آموختند و با تحمل دردهای اسارت نمادهای صبر و بردباری جامعه اسلامی ایران هستند.

وی افزود: آزادگان سلحشور كشور با مقاومت دلیرانه خود موجب یاس و ناامیدی دشمنان و موجب سرافرازی و تقویت نظام اسلامی شدند به گونه ای كه با مقاومت این عزیزان بسیاری از اهداف انقلاب به منصه ظهور رسید.

جانسین سپاه شهرستان آمل تأکید کرد: امروز حضور آزادگان سلحشور و سرافراز در عرصه های علمی و مدیریتی كشور آنان را به عنوان ذخیره ای راهبردی و تاثیرگذار در روند پیشرفت و تعالی ایران اسلامی قرار داده است.

ناصر نصری سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل در این دیدار گفت: دیدار از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان و آزادگان همانند زیارت بوده و دیدن اسوه‌های صبر و شکیبایی بهترین راه برای درس گرفتن از تاریخ و خدمت بهتر و صادقانه‌تر به مردم کشورمان است.

وی افزود: نصب بنر، پلاکارد، تجلیل و دیدار از خانواده آزادگان، نام‌گذاری اماکن و مزین کردن نام آن به واژه آزاده در سطح شهر و همچنین اجرای برنامه‌های  مختلف برای این عزیزان ، قدرشناسی اندکی از جانفشانی‌های آنان است.

در ابتدای این دیدار مجید نائیجی مدیر کانون بسیج ورزشکاران شهرستان آمل با  تجلیل از آزادگان سرافراز گفت: 26 مرداد ماه سالروز بازگشت پیروزمندانه اسرای عزیز به ایران اسلامی علاوه بر اینکه  کام ملت ایران را شیرین کرد ، برای همیشه نیز در اذهان مردم ماندگار خواهد بود.

لازم به ذکر است آزاده دلاور حاج غلام جورسرایی در اواخر سال 1362 در منطقه عملیاتی والفجر 6 مجروح و اسیر شدند و به مدت 7 سال در  اردوگاههای مختلف عراق دوران اسارت خود را سپری کردند.

در پایان این دیدار با تقدیم لوح تقدیر و  هدیه ای از  آزاده دلاور حاج غلام جورسرایی تجلیل شد.در پایان این دیدار با تقدیم لوح تقدیر و  هدیه ای از  آزاده دلاور حاج غلام جورسرایی تجلیل شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0