پیام فرمانده پایگاه صاحب الزمان شهرک آزادگان آمل به مناسبت سالروز ورود آزادگان
25 مرداد 1395 ، دیدگاه 0

بسم الله الرحمن الرحيم
إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتي كُنتُم توعَدونَ

ايران اسلامي دوران سخت طاقت فرساي جنگ تحميلي را با عزت و اقتدار پيمود، ايراني که زنان و مردان مسلمان و غيور آن براي فرداي بهتر با دل و جان در مقابل دشمنان ايستادند.

آزادگان سرافراز در قلب دشمن ضمن مظلوميت شديد، با استقامت بي نظير نه تنها روحيه دشمن را خرد كردند بلكه درسي به استكبار آمريكا و هم پيمانانش دادند كه هرگز دندان هاي خود را به سوي ملت ايران تيز نكنند و قدرت هاي جهاني متوجه شدند در صورت مواجهه با ملت ايران با حريفي سخت و مقاوم مواجه هستند. اين وجه از بازدارندگي در پناه مقاومت و مجاهدت آزادگان به ايران عزيز هديه شد و ملت نعمت پرقدر آنان را پاس مي دارد.

آری بیست و ششم مرداد ماه یادآور بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است. روز سراسر افتخاری که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یادآور ایامی است پر از شور و شادی و معطر است به عطر حضور دوباره عزیزانی که بوی شهیدان را با خود داشتند.

اینجانب این ایام سعید و سال گشت این خاطره بزرگ را به تمامی آزادگان معزز و خانواده شریف آنان و به تمامی آزاد مردان و هموطنان گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

همچنين بر روح ملكوتي آزاده سرافراز مرحوم حجت الاسلام والمسلمين ابوترابي فرد درود مي فرستيم و آرزوي توفيق براي خانواده محترم شان  از درگاه الهي طلب مي كنيم

سلامت و توفیق همه آزادگان و ایثارگران عزیز را تحت عنایت خاص حضرت بقیه ا... الاعظم (ارواحنا فداه) و در راستای خدمت هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد متعال خواستارم.درپایان حقیرافتخار میکنم فرزند آزاده وجانباز هستم.محمدتقی زاده معاونت فرهنگی نمازجمعه دابودشت وفرمانده پایگاه صاحب الزمان عج شهرک آزادگان.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0