افتخارآفرینی دانش آموزان دبیرستان غیردولتی ادیب آمل در کنکور سراسری
25 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
دانش آموزان دبیرستان غیردولتی ادیب آمل به مدیریت سید محمد رضوی در کنکور سراسری افتخارآفرین شدند.

 

کمال نیوز: عباس مرزبند در بازدید از دانش‌آموزان دبیرستان ادیب که چهار رتبه برتر کنکور سراسری را به دست آوردند، اظهار کرد: آمل از شهرهای شاخص در کنکور سراسری است که فرهنگیان و دانش‌آموزان پرتلاش افتخارآفرین هستند
وی افزود: دانش‌‎آموزان این شهرستان در مقاطع مختلف، آزمون و المپیادهای متعدد افتخارآفرین هستند و خدمت به آنها در اولویت قرار دارد.
مدیر آموزش و پرورش آمل با تأکید بر اینکه تلاش برای خانواده‌ها و جامعه فرهنگیان آمل باعث خوشحالی و افتخار است، یادآور شد: فرزندان این دیار همیشه می‌درخشند و باید برای آنها کار شبانه‌روزی شود.
این مسؤول با اعلام اینکه بهترین مایه مرد عقل است، تصریح کرد: بهترین پایه مرد تقوا بوده و باید در راستای کسب تقوا و پرهیزکاری کوشش داشت.
مرزبند با اعلام اینکه در جامعه فرهنگی خانواده‌ها فرزندان شاخص تربیت می‌کنند، بیان کرد: کادر فرهنگی این مدرسه از افراد توانمند و شاخص هستند و کسب رتبه‌های برتر در آن دور از انتظار نیست.
وی با تاکید بر اینکه در رقابت سنگین کنکور همه دانش‌آموزان کشور تلاش داشته و تفاوتی بین رشته‌ها وجود ندارد، خاطرنشان کرد: همه در حال تلاش هستند و افتخارآفرینی دارند.
مرزبند با تبریک دهه کرامت و ایام ولادت امام رضا (ع)، بیان کرد: باید همه مردم، دانش‌آموزان و دانشجویان در زندگی فردی و اجتماعی از اهل بیت بهره لازم را ببرند.
مدیر آموزش و پرورش آمل اظهار کرد: امسال دانش‌آموزان زیادی در این شهرستان خوش درخشیدند هر چند رتبه‌ چهار منطقه و 10 کشور از این شهرستان بوده و حدود 30 نفر از آملی‌ها در گروه‌های آموزشی مختلف رتبه زیر 100 را به دست آوردند البته هنوز آمار دقیق کنکور استخراج نشده و این شهرستان ظرفیت زیادی دارد.
 
تلاش شبانه‌روزی فرهنگیان آملی برای درخشش دانش‌آموزان
عضو شورای آموزش و پرورش شهرستان آمل در این مراسم اظهار کرد: قدردانی از رتبه‌های برتر و سپاس‌گذاری از تلاش خانواده‌های آنها باعث افتخار بوده و برای الگوبرداری دیگر دانش‌آموزان مهم است.
سید محمد رضوی افزود: کنکور یکی از میدان‌های بزرگ علمی است که دانش‌آموزان دبیرستان ادیب در آن به خوبی درخشیدند.
وی گفت: فرهنگیان این شهرستان بدون ادعا تلاش شبانه‌روزی دارند و حاصل آن درخشش دانش‌آموزان در میادین مختلف است.
مشاور هدایت تحصیلی اداره آموزش و پرورش آمل در این مراسم، بیان کرد: کنکور میدان بسیار بزرگی است که از یکی از شکست‌های مهم من در این میدان رقم خورد.
سید هاشم پیغمبرزاده افزود: هر مرحله از زندگی جهت‌دهنده است و فرد باید جهت خود را در آن مشخص کند.
 
هر مرحله از زندگی جهت‌دهنده است
وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان سد بزرگ کنکور را پیش رو داشتند و هم‌اکنون از این سد مستحکم گذشتند، تصریح کرد: دانش‌آموزان در این مرحله بیشترین اطلاعات زندگی خود را دارند و در آینده موانع زیادی پیش رو دارند.
مشاور هدایت تحصیلی اداره آموزش و پرورش آمل با اعلام اینکه کنکور نشان‌دهنده راه و سبک زندگی است، بیان کرد: دانش‌آموزان با 9 تا 12 ساعت مطالعه کار بسیار مشکل داشتند و رشته‌های خاصی برای آنها مطرح بوده است پس نباید احساس شود بعد آن راحتی زیادی در پیش دارند.
این مسؤول گفت: تغییر جهت، تغییر شغل و تغییر رشته و کار بسیار مشکل است و برخی آن را شدنی نمی‌دانند ولی  
 در کنکور سراسری سال تحصیلی 94-95 تعداد چهار رتبه سه رقمی را دانش‌‌آموزان دبیرستان ادیب کسب کردند که در این بین آریا فضلی رتبه 340، محمدرضا نبی‌پور رتبه 427، بردیا ایزدی رتبه 500 و سید مصطفی حسنی رتبه 930 را در گروه‌های مختلف به دست آوردند./فارس

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0