مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل برگزار شد +عکس
25 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل :خبرنگاران در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فکری هر جامعه ای مرهون تلاش های خبرنگاران است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل که به همت ستاد بزرگداشت هفته رسانه شهرستان، شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل در سرای مهر برگزار شد اظهارداشت: اصحاب رسانه و خبرنگاران کانال ارتباطی و امین مسئولان با مردم هستند و باید بتوانیم در طول سال در خدمت خبرنگاران باشیم که تجسم مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه هستند.

وی ادامه داد: خبرنگاران در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فکری هر جامعه ای مرهون تلاش های خبرنگاران است.

معاون استاندار مازندران افزود: بعضی از خبرنگاران در همه عرصه ها حضور داشته و فعالیت بسیاری دارند که جای قدردانی و سپاس ویژه از این عزیزان دارد.

وی تصریح کرد: نیاز است جلسات هم اندیشی و کارگاه های آموزشی را با هم برگزار کنیم که به ما کمک می کند درک درستی از وظایف رسالت خبرنگاری داشته باشیم.

منفرد بیان داشت: توسعه شهرستان را بر مبنای روستا محوری قرار دادیم که علاوه بر اعتبارت مصوب و با تلاش و هماهنگی نماینده مردم آمل در مجلس و مسئولان در دو مجوز جداگانه و در مجموع 20 میلیارد ریال اعتبار برای طرح هادی روستایی شهرستان آمل گرفتیم.

فرماندار ویژه آمل افزود: با هماهنگی دولت و مجموعه شیلات موافقت شد تا هر روستایی که هزار مترمربع زمین و 5 لیتر آب داشته باشد مجوز پرورش ماهیان غضروفی و خاویاری با ظرفیت 10 تن داده می شود که 15 درصد از سود بانکی این طرح را دولت تقبل کرده است و فرصت خوبی برای توسعه صنایع شیلاتی می باشد.

معاون استاندار مازندران بیان داشت: توسعه شهر آمل ضرورت دارد که نگین درخشانی برای توسعه شهرستان است و خدمات ارزشمندی از سوی شهردار و شورای اسلامی شهر صورت می گیرد.

معاون استاندار مازندران ادامه داد: نشست خبری مدیران شهرستان آمل را خواهیم داشت و تاکید ما بر پاسخگو بودن مدیران است.

وی ادامه داد: نیازمندی های جامعه خبرنگاران باید رفع شود که این عزیزان با عشق و علاقه مشغول فعالیت و تلاش هستند.

اسداله تورنگ، رییس شورای اسلامی شهر آمل در این مراسم افزود: خبرنگاران در تمام صحنه ها حضور فعالی دارند که شاهد خدمات ارزشمند این عزیزان هستیم.

وی ادامه داد: در تمام جلسات رسمی شورا از حضور خبرنگاران استفاده می کنیم و این عزیزان در برابر کمترین دستمزد بهترین خدمات لازم را صورت می دهند.

رییس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد: اصحاب رسانه در مسیر تشویق مردم به سرمایه گذاری و امیدافزایی جامعه نقش بسزایی دارند که درخواست داریم در این مسیر تلاش های شایسته ای صورت دهند.

تورنگ افزود: شهر آمل دارای رشد متوازن و متناسبی است که مسئولان همراهی داریم و مسائلی در خصوص حریم پیش آمد که با حمایت های فرماندار ویژه آمل و مسئولان استانی رفع خواهد شد.

گفتنی است؛ در این مراسم که شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران حضور داشتند از خبرنگاران شهرستان آمل به مناسبت هفته رسانه و روز خبرنگار قدردانی به عمل آمد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0