پیروزی تیم فوتسال خبرنگاران آمل برابر منتخب فوتسالیست های قدیمی این شهرستان +عکس
24 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
تیم فوتسال خبرنگاران شهرستان آمل دریک بازی دوستانه به مناسب گرامیداشت هفته رسانه برابر تیم منتخب پیشکسوتان فوتسال این شهرستان به پیروزی دست یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، دیدار دوستانه تیم های خبرنگاران شهرستان آمل و تیم منتخب پیشکسوتان این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته رسانه در مجموعه ورزشی شهیدحسن نژاد این شهر برگزارشد و طی آن تیم خبرنگاران با نتیجه 3 بر یک حریف خود را شکست داد.
نیمه نخست این دیدار با تنها گل ' مهدی غلامی' خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) برای تیم فوتسال خبرنگاران شهرستان آمل به پایان رسید و 2 تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند.
در آغاز نیمه دوم این مسابقه ، تیم خبرنگاران آمل با گلزنی ' مجید رحمانی ' اختلاف را به 2 گل رساند، و گل سوم این تیم نیز توسط ' حسن شعبانی ' به ثمر رسید.
تیم منتخب پیشکسوتان آمل که در دقایق پایانی این دیدار به یک گل دست یافت.
تیم فوتسال خبرنگاران آمل در این دیدار با ترکیب 'علی منصوری'، 'مجید رحمانی'، ' محسن بزرگ زاده'، 'مهدی غلامی' ، ' حسن شعبانی' ، ' قربانعلی مسافر'،' محسن رنجبر'، ' عبدالرضا عزیزکمالی' و' علی بابایی ' با هدایت' سیدحسین نورانی' وسرپرستی ' علیرضا عزیزکمالی ' به میدان رفت.
تیم فوتسال خبرنگاران آمل در نخستین دیدار خود به مناسبت هفته رسانه برابر تیم منتخب هنرمندان این شهرستان به برتری پرگل دست یافته بودند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0