یک آملی منتخب نمایشگاه ملی عکس نگاه عمیق شد
24 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
دو هزار و 25 عکس با موضوع حرکت در طبیعت به این جشنواره ارسال شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی مدیر موسسه فرهنگی تجلی فرآیند عمیق گفت: محمدرضا فتحی از استان زنجان، مقام اول این جشنواره را کسب کرد و گلریز خانعلی زاده از تهران و نیما مهدی پور عمرانی از مازندران به ترتیب مقام های دوم و سوم این جشنواره را به دست آوردند.

 

رحمت الله عمیق افزود: در این نمایشگاه 50عکس منتخب از هنرمندان استان های تهران، مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کهگیلویه و بویر احمد، زنجان، فارس، کردستان، مرکزی، یزد و کرمان به نمایش عمومی در آمد.

وی با بیان اینکه سه اثر این هنرمندان نیز به عنوان اثر منتخب معرفی شد، افزود: افشین بختیار و امیرعلی جوادیان از تهران و سیامک ایمانپور از خراسان شمالی داوری آثار را برعهده داشتند.

به گفته مدیر موسسه فرهنگی تجلی فرآیند عمیق، 220هنرمند عکاس سراسر کشور به نخستین نمایشگاه ملی عکس "نگاه عمیق" دو هزار و 25 عکس با موضوع حرکت در طبیعت ارسال کردند.

عمیق، از برگزاری جشنواره گوشی عکاس من در مدت 10 روز برپایی نمایشگاه ملی عکس نگاه عمیق نیز خبر داد و گفت: علاقه مندان می توانند عکس هایی را که با همین موضوع و با گوشی گرفته اند، به پایگاه اینترنتی www.amigh.orgو یا شماره تلگرام 09155891800 ارسال کنند.

وی با بیان اینکه کتابچه ویژه جشنواره، لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جوایز نفیس به نفرات برتر اهدا می شود، افزود: به شرکت کنندگان در نمایشگاه هم کتابچه این جشنواره اهدا خواهد شد.

نمایشگاه عکس نگاه عمیق در نگارخانه اوج بجنورد واقع در خیابان آزادی، تقاطع حسینی معصوم برپاست.

اختتامیه جشنواره های ملی عکس نگاه عمیق و گوشی عکاس من 31 مردادماه برگزار می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0