مخالف بعضی از کنسرت های موسیقی هستیم / برخورد جدی با بی بند و باری صورت می گیرد
22 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل افزود: این روزها کنسرت های موسیقی سنتی و پاپ باب شد که با بعضی از این ها مخالف هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه شهر آمل با بیان این که تقوا، پرهیزکاری و دوری از گناه بهترین عمل نزد حضرت حق است، گفت: تقوای الهی انسان را به سرمنزل مقصود هدایت می کند تا بهترین بنده باشیم.

وی ادامه داد: انسان با تقوا در مسیر دین و ارزش های آن قدم برمی دارد و به برکت آن در دنیا و آخرت عزیز می شود و به مقامات والایی می رسد.

امام جمعه آمل اظهارداشت: عمل صالح انسان برای سرای آخرت ملاک است تا بتوانیم در مسیر عزت گام برداریم که اگر می خواهیم از خطاها و لغزش ها مصون بمانیم باید خود را به واسطه تقوا مزین به خوبی ها کنیم.

امام جمعه آمل با اشاره به دهه کرامت و میلاد باسعادت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) تصریح کرد: امام رضا(ع) امام خوبی ها و زیبایی ها است که در روزهای خوبی قرار داریم و از دور هم می توانیم دلباخته و زیارت کننده هشتمین ستاره تابناک امامت و ولایت باشیم.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: اهل بیت معصومین(ع) منبع کرامت هستند و ضرورت دارد دهه کرامت را بهتر شناخته و بهتر به آن عمل کنیم که باید در مسیری حرکت کنیم که زمینه ساز رضایت اهل بیت معصومین(ع) باشد.

وی اظهارداشت: نیاز است به فکر خود و آخرت باشیم که دنیا فانی است و اگر به اندازه نوح پیامبر هم عمر کنیم باید روزی از دنیا برویم.

امام جمعه آمل ادامه داد: همه مردم باید به یک چشم نگاه شوند و انسان های بد نیز مورد تفقد قرار گیرند که نشانگر کرامت انسانی است و باید به آن توجه شود.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که دهه کرامت باید به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است در میان مردم نهادینه شود، ادامه داد: دستگیری از نیازمندان از جمله اموری است که باید سرلوحه کاری ما باشد که دهه کرامت فرصت شایسته ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری است.

امام جمعه آمل ادامه داد: خدمت به مردم از نشانه های انسان با کرامت است که باید کار خوب انجام داده و این امر را به عنوان وظیفه خود بدانیم که برکات ارزشمندی در آن وجود دارد.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که هیات های مذهبی شهرستان برنامه های خوبی را برای ولادت امام رضا(ع) برنامه ریزی کردند، افزود: این روزها کنسرت های موسیقی سنتی و پاپ باب شد که با بعضی از این ها مخالف هستیم.

وی اظهارداشت: از موسیقی اصیل ایرانی که با دین اسلام سازگاری دارد حمایت می کنیم اما بعضی از رستوران ها، تالارها و امثال آن تا پاسی از شب موسیقی زنده دارند و اصول در آن رعایت نمی شود.

امام جمعه آمل تصریح کرد: برخوردهای خوب و مناسبی با بی بند و باری از سوی نیروی انتظامی صورت می گیرد که با تمام وجود در خدمت این عزیزان هستیم.

حجت الاسلام مرتضوی ادامه داد: هر مجموعه ای که می خواهد بی بند و باری را ترویج کند برخورد جدی و شایسته ای صورت می دهیم و با جدیت دنبال می شود.

 وی با بیان این که از ماه رمضان حدود سیصد کالا با کمک های مردمی به دفتر امام جمعه به دست نیازمندان رسیده است، گفت: کار در حوزه خیریه باید با برنامه ریزی باشد و ساماندهی آن ضرورت دارد تا مردم با قوت قلب و شناخت لازم کمک کنند.

امام جمعه آمل با اشاره به دیدار رهبری با مدیران وزارت اطلاعات ادامه داد: وزارت اطلاعات نباید به هیچ وجه آسیب پذیر بوده و به شایستگی آمادگی لازم داشته باشد که مردم قدردان و دعاگوی این عزیزان هستند.

وی با بیان این که دولت وظیفه دارد نسبت به معیشت مردم و اشتغال جوانان همه توان خود را به کار گیرد، افزود: ملت ایران سابقه خوبی از اعتماد به آمریکا ندارد که اگر تاریخ را بخوانیم متوجه این امر می شویم.

حجت الاسلام مرتضوی اظهارداشت: دلخوشی به برجام و اعتماد به آمریکا مشکلات ایران را برطرف نمی کند که بعضی از مدیران ما دانسته و نادانسته همه چیز را در برجام می بینند.

امام جمعه آمل بیان داشت: امروز کشور ما ابراهیم وار دارد کار می کند و این ها به برکت نیروهای امنیتی است و ما رهبری بیدار و آگاه داریم که مردم فدایی ایشان هستند.

وی تصریح کرد: نگاه همه جریان ها باید به ولی فقیه باشد که نظام اسلامی را بیمه کرده است و به برکت ایشان عزت و اقتدار داریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0