اهدای خون توسط مهندسین شهرستان آمل +عکس
20 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
در یک اقدام نیکوکارانه و انسان دوستانه، پایگاه تیم سیار سازمان انتقال خون آمل با حضور در ساختمان مرکزی نظام مهندسی ساختمان آمل اقدام به خون گیری از اعضا در محل نظام مهندسی با همکاری کانون مهندسین ،جامعه مهندسین مستقل ،انجمن مجریان و انجمن انبوه سازان نمود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، در یک اقدام نیکوکارانه و انسان­دوستانه، پایگاه تیم سیار سازمان انتقال خون آمل با حضور در ساختمان مرکزی نظام مهندسی ساختمان آمل اقدام به خون گیری از اعضا و کارکنان در محل نظام مهندسی با همکاری کانون مهندسین ،جامعه مهندسین مستقل ،انجمن مجریان و انجمن انبوه سازان نمود.

مهندس ناصر رئوف سرپرست دفتر نمایندگی نظام مهندسین ساختمان آمل  با اشاره به استقبال اعضا و کارکنان اظهارکرد: یکی از کارهایی که در سلامت اعضای و همکاران عزیز می تواند بسیار موثر باشد، بحث خون دادن مکرر و منظم است.

وی ادامه داد : از این رو با همکاری سازمان انتقال خون در محل ساختمان مرکزی این نظام  کار خون گیری از همکاران صورت گرفت.

سرپرست دفتر نمایندگی نظام مهندسین ساختمان آمل  ادامه داد : ما با این عمل نمادین تلاش داریم تا نشان دهیم مجموعه مهندسی شهرستان همانگونه که در جهت ایفای نقش و وظیفه ی قانونی خود کوشاست در کارهای اجتماعی و انساندوستانه نیز پیشقدم و ساعی است.

رئوف در پایان از کلیه اعضاء و همکاران سازمان که در این حرکت انسانی شرکت کردند تشکر نمود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0