قدردانی از خبرنگاران حامی بنیاد کودک آمل +عکس
19 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
مسئول بنیاد کودک مازندران شعبه آمل : بنیاد کودک آمل یکی از 15شعبه این بنیاد در کشور است که از بهمن سال 86 در شهرستان آمل راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، در هفته رسانه جمعی از خبرنگاران حامی بنیاد کودک آمل ضمن حضور در جمع اعضای هیئت امناء بنیاد کودک آمل مورد قدردانی قرار گرفتند.

افسانه اسدپور مسئول بنیاد کودک مازندران شعبه آمل ضمن تبریک روز خبرنگار و موفقیت خبرنگاران آملی در جشنواره مطبوعات مازندران گفت: مهمترین خصیصه یک خبرنگار جرات ورزی می باشد که در وجود تک تک شما می باشدکه بی محابا و روشن صحبت می کنید.

وی افزود: امروز بسیار خرسند هستیم که در کنار موفقیت های این بنیاد کسانی هستند که دلسوزانه برای کارهای خیر قدم برمی دارند و شما خبرنگاران در انعکاس فعالیت این بنیاد همگام و همدوش ما قرار دارید.

 مسئول بنیاد کودک مازندران شعبه آمل با بیان اینکه در این موسسه بهترین های آمل جمع شدند بیان داشت: هم اکنون بیش از 370 کودک بی سرپرست و بدسرپرست تحت پوشش خدمات حمایتی بنیاد کودک مازندران شعبه آمل قرار دارند که از سوی حدود 350 کفیل داخل و خارج از کشور به عنوان حامیان مالی در قالب کمک پرداخت مستمری ماهیانه و هزینه های تحصیلی حمایت می شوند.

اسدپورادامه داد: به هرکودک به طور میانگین ماهانه بیش از 150هزارتومان مستمری پرداخت می شود که با توجه به افزایش هزینه ها این مبلغ کافی نیست.

مسئول بنیاد کودک مازندران شعبه آمل ادامه داد: در سال گذشته و به همت  حاج مصطفی فیروزی نیاکی از اعضای هیات امنا و یکی از نیکوکاران بی ادعای شهرستان آمل، علاوه براهدای 415 متر زمین وتقبل بیش از 10میلیارد ریال مرکز حمایتی بنیادکودک را در این شهرستان ساخته و تحویل این بنیاد دادند.

اسدپور ادامه داد: بنیاد کودک آمل یکی از 15شعبه این بنیاد در کشور است که از بهمن سال 86 در شهرستان آمل راه اندازی شده است.

وی از همه خیران و افراد نوع دوست و نیکوکار تقاضا کرد در این حرکت خدا پسندانه شرکت کنند.

اسدپور با بیان اینکه افراد تحت پوشش در بنیاد کودک آمل از کودکان ونوجوانان بد سرپرست و بی سرپرست و دارای معلولیت های جسمی هستند، از همه خیران و افراد نوع دوست خواست در این حرکت خدا پسندانه دست نیاز این کودکان را پر برگردانند.

وی ادامه داد: بنیادکودک با نام موسسه خیریه رفاه کودک به طور رسمی در سال 73 در ایران آغازبه کار کرده و نهادی کاملا خصوصی، مستقل و دارای یکی از وسیع ترین شبکه های امورخیریه درجهان است.

اسدپور عنوان داشت: ماهانه مبلغ 380 میلیون ریال دریافتی از افراد خیر می باشد که خوشبختانه برای 400 نفر از مدجویان تحت پوشش 114 میلیون تومان سبد غذائی تهیه و در اختیار این عزیزان قرار گرفت.

مسئول بنیاد کودک مازندران شعبه آمل با تاکید بر اینکه هیچ کودک با استعدادی نباید از تحصیلات باز بماند اظهارداشت: امروز به جرات اعلام می کنم که یکی از دانش آموزان تحت پوشش این بنیاد در ناسا آمریکا مشغول کار می باشد.

 در پایان به پاس تلاش و زحمات حاج مصطفی فیروزی خیر نام آشنای شهر آمل لوح تقدیری از سوی بنیاد کودک جهان و به مربی والیبال نوجوانان کشور بهروز عطائی و خبرنگاران حامی بنیاد کودک آمل لوحی اهدا شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0