دیدار نماینده ولی فقیه و فرمانده سپاه ناحیه با خبرنگاران آمل
19 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل در جمع اعضای انجمن صنفی خبرنگاران، خانه مطبوعات و بسیج رسانه آمل : خبرنگاران جایگاه مهم و ارزشمندی در نظام اسلامی دارند که شغل انبیاء است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حجت الاسلام حسین محمدیان، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل در جمع اعضای انجمن صنفی خبرنگاران، خانه مطبوعات و بسیج رسانه آمل که به مناسبت هفته رسانه برگزار شد اظهارداشت: خبرنگاران جایگاه مهم و ارزشمندی در نظام اسلامی دارند که شغل انبیاء است.

وی تصریح کرد: عمده تکلیف اطلاع رسانی برعهده خبرنگاران است که امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را با پشتیبانی مردم در سال 57 به ثمر رساندند و زحمات خبرنگاران به نتیجه رسید که انقلاب ما الگوشده و در حال درخشش است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل افزود: زمینه انقلاب ما به یک خبر شکل گرفت و خبرهای امام خمینی(ره) در عراق و فرانسه نیز به گوش آحاد مردم می رسید که نشان دهنده جایگاه ارزنده خبرنگاری است.

حجت الاسلام محمدیان اظهارداشت: خبرنگاری تکلیف سنگینی است که این عزیزان اثرگذاری بسیاری دارند و یک خبرنگار با کار خود می تواند شهر و کشور را متحول کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل ادامه داد: خبرهای انسان ساز که زمینه ای برای رشد فرهنگی است می تواند اثرگذاری بسیاری داشته باشد و خبرنگاران نسبت به ارائه دقیق اخبار اقدام کنند.

وی تصریح کرد: همگان نمی توانند ذوق و شوق لازم در عرصه خبرنگاری داشته باشند که این شغل می تواند نقش بسزایی در امیدافزایی جامعه داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل افزود: مقام معظم رهبری موضع گیری هایی درباره مسائل مختلف دارند که این خبرها از سوی اصحاب رسانه به سمع و نظر مردم می رسد و ملت ما به کلام ایشان در اقصی نقاط کشور دسترسی دارند.

حجت الاسلام محمدیان ادامه داد: دشمن در رسانه های جهان دارد سوء استفاده می کند و از این ابزار در راستای تحقق اهداف و خواسته های خود بهره گیری می کند و در این عرصه تلاش های بسیاری دارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل تصریح کرد: لطف الهی بالای سر نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با وجود مقام معظم رهبری در مسیر عزت و اقتدار قرار داریم که منویات امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب از سوی خبرنگاران تبیین شود.

وی اظهارداشت: ضرورت دارد خبرنگاران باانگیزه، اخلاق و دقت در این عرصه وارد شوند و اهتمام والایی در راستای انجام تکالیف خود داشته باشند.

سرهنگ حکمت داج لیری، فرمانده سپاه ناحیه آمل در این نشست افزود: اطلاعات به سرعت بسیار در حال انعکاس است و خبرنگاران کار سختی برعهده دارند.

وی تصریح کرد: خبرنگاران باید واقعیت ها و حقایق جامعه را منعکس کنند که اطلاع رسانی سریع به همت این عزیزان صورت می گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل ادامه داد: اهالی خبر مشکلاتی دارند و شاید برای خبر با برخوردهای نامناسبی روبرو شوند و عده ای نخواهند واقعیت ها منتشر شود که قدردان تلاش های اصحاب رسانه و خبرنگاران هستیم.

احمدعلی یگانه، مدیر بسیج سازندگی سپاه ناحیه آمل در این نشست با بیان این که هدف ما دستیابی به فرمایشات مقام معظم رهبری است، گفت: برای تحقق رهنمودهای رهبری نیازمند یاری و بهره گیری از ظرفیت اصحاب رسانه و خبرنگاران هستیم.

وی ادامه داد: الگوهای اقتصاد مقاومتی برتر و موفقی داشتیم که از اصحاب رسانه می خواهیم این طرح ها و فعالان آن را به مردم معرفی کنند که دستاوردهای بسیاری دارد.

یگانه اظهارداشت: تسهیلات لازم به فعالان در حوزه اقتصاد مقاومتی داده می شود که قبل، حین و بعد کار بازدید صورت گرفته و در دو مرحله پرداخت می شود که هدف ما ایجاد اشتغال است و امسال برای تولید زعفران و شتر هم تسهیلات می دهیم.

علیرضا عزیزکمالی، مدیر دفتر خانه مطبوعات آمل نیز با بیان این که اصحاب رسانه تلاش های ارزشمندی صورت می دهند و در همه برنامه ها حضوری فعال و اثربخش دارند، گفت: خبرنگاران آمل در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیشگام بوده و ارادت خاصی نسبت به این امر مهم و ارزنده دارند.

وی تصریح کرد: به مناسبت هفته رسانه برنامه هایی برگزار می شود که از مهم ترین آن غبارروبی مزارشهدا و دیدار با خانواده شهید و جانباز مدافع حرم است که تلاش داریم در همه فعالیت های خود از شهدای عزیز استعانت جسته و الگوگیری شایسته ای داشته باشیم.

نعمت قربانی، رییس انجمن صنفی خبرنگاران آمل نیز در این نشست با بیان این که خبرنگاران فعال و شاخصی در شهرستان آمل داریم که در جشنواره های مختلف افتخارآفرینی دارند، گفت: ضرورت دارد حمایت های شایسته ای از اصحاب رسانه و خبرنگاران صورت گیرد که خدمات ارزشمندی ارائه می دهند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0