صدور مجوز پایگاه خبری کمال آنلاین به مدیرمسئولی عبدالرضا عزیزکمالی
19 مرداد 1395 ، دیدگاه 1
مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی کمال آنلاین: شهرستان آمل از ظرفیت ارزشمند و والایی در حوزه رسانه ای برخوردار است که حمایت های شایسته از عزیزان خبرنگار و رسانه می تواند نقش بسزایی در توسعه فعالیت ها داشته باشد.

عبدالرضا عزیزکمالی، مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی کمال آنلاین، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز اظهارداشت: هیات نظارت بر مطبوعات در جلسه خود با انتشار پایگاه خبری تحلیلی کمال آنلاین موافقت کرد.

وی تصریح کرد: این خبر از سوی دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات اعلام شده است تا برای دریافت اصل مجوز به این نهاد مراجعه شود.

عزیزکمالی ادامه داد: پایگاه خبری کمال نیوز بیش از 4 سال است که در سطح شهرستان آمل و استان مازندران به مدیرمسئولی علیرضا عزیزکمالی از پیشکسوتان عرصه رسانه و روابط عمومی استان مازندران فعالیت داشته است که تصمیم بر این شد به منظور نام این پایگاه خبری و ضرورت تغییر آن برای دریافت مجوز جدید از این پس کار خود را با کمال آنلاین ادامه دهد.

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی کمال آنلاین اظهارداشت: پایگاه خبری کمال آنلاین با نظارت مستقیم علیرضا عزیزکمالی مدیرمسئول پایگاه خبری سابق کمال نیوز به فعالیت پرداخته و در آینده نزدیک فعالیت خود را در عرصه فضای مجازی و مطبوعاتی استان مازندران و شهرستان آمل آغاز می کند.

وی بیان داشت: سیاست های کلی فعالیت های ما در راستای اقدامات صورت گرفته در چند سال اخیر است اما تحولات بسیاری در حوزه کاری با راه اندازی کمال آنلاین و با بهره گیری از نیروهای جدید و گسترش توان انجام می شود.

عزیزکمالی ادامه داد: پایگاه خبری کمال نیوز در طول سال های فعالیت های خود تلاش داشته است تا بدور از حاشیه، فعالیت های ارزنده ای از خود صورت دهد که امروز توانسته است در میان مردم، مدیران و پایگاه های خبری استان و شهرستان از جایگاه خوبی برخوردار باشد که به دنبال تقویت ظرفیت ها هستیم.

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی کمال آنلاین اظهارداشت: شهرستان آمل از ظرفیت ارزشمند و والایی در حوزه رسانه ای برخوردار است که حمایت های شایسته از عزیزان خبرنگار و رسانه می تواند نقش بسزایی در توسعه فعالیت ها داشته باشد.

وی با گرامی داشت روز خبرنگار تصریح کرد: خبرنگاران در تمام زمان ها و مکان ها همواره در کنار مدیران بوده و تلاش های ارزشمندی در انعکاس اخبار و بیان مطالبات مردمی صورت می  دهند که این ایام را خدمت همکاران عزیز تبریک عرض می کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1.  پلاک آمل

    پلاک آمل

    آقای کمال نیوز انشاءالله در همه حال و هرکجا هستید و مثل همیشه ادامه دهنده راه امام و شهدا و اسلام ناب محمدی و مدافع مردم خوب و دوست داشتنی این دیار باشید و خداوند شما را وام دار هیچ مسئولی نکند و خار چشم بعضی از مسئولین بی کفایت و بی درد این شهر و استان نموده و موفق و سر زنده باشید (( بوم ته فدا پلاک آمل ))