پیام سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل روز خبرنگار
18 مرداد 1395 ، دیدگاه 0

پیام سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت روز خبرنگار

دکتر فرزین محمودی پاتی سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل با صدور پیامی 17 مرداد ، سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را به تلاشگران خستگی ناپذیر این عرصه تبریک گفت .
متن این پیام به شرح ذیل می باشد :
ن و القلم و مایسطرون
جان   نباشد  جز  خبر  در  آزمون               هر که  را  افزون  خبر  جانش فزون
اقتضای جان چو ای دل آگهی است               هر که آگه تر بود جانش قوی است
هفدهم مرداد ، برگ زرینی از تقویم رسانه و فرصتی برای بیان اهمیت خبر و خبر رسانی و نیز ارج نهادن به تلاش و مسئولیت خبرنگاران بعنوان پرچمداران وادی قلم و آگاهی می‌باشد . این روز پرافتخار که به مناسبت شهادت خبرنگار عرصه اطلاع‌رسانی و خبر ، شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شد ، بهانه‌ای است تا از یک سال زحمت و تلاش مجدانه و بدون چشمداشت اهالی رسانه و خبر تجلیل و قدرشناسی شود ، تجلیل از خبرنگارانی که عرصه فرهنگ کشور از وجود آنان بر خود می‌بالد .
بدون شک خبرنگاران ، تصویرگران زمان خویش‌ و پرچم‌دار تعهد و وظیفه‌اند که با هدف روایت حقیقت ، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند .
آنها قاصدان امین ، راویان صدیق اطلاعات و اخبار و تجسم امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و تصویرگر زمان خویش هستند که با سخت‌کوشی بعنوان طلایه‌داران عرصه خبر با طنین حنجره‌های پاک و تراوش قلم‌های متعهدشان ، سعی در آگاهی‌بخشی دارند .
اینجانب با نکوداشت یاد و نام خبرنگار متعهد ، شهید محمود صارمی ، هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار را به همه سفیران روشنگری و حقیقت‌طلبی در عرصه خطیر اطلاع‌رسانی ، تبریک و شادباش عرض نموده ، توفیق این عزیزان را در ایفای مسئولیت سنگین اطلاع‌رسانی و حفظ حرمت قلم آرزومندم .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0