اختتامیه جشنواره مطبوعات مازندران در آمل برگزار شد +عکس
18 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
این مراسم با رونمایی از کتاب تاریخ مطبوعات مازندران، رونمایی از تمبر شهید شاخص رسانه مازندران شهید غلامعلی لقمانی و تجلیل از نفرات برتر جشنواره در بخش های مختلف به کار خود پایان داد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در همایش استانی خبرنگاران و اختتامیه جشنواره مطبوعات مازندران که در آمل برگزار شد اظهارداشت: دهه کرامت دهه محبت، دوستی و خوب دیدن است که باید از این ایام نورانی بهره گیری شایسته ای داشته باشیم.

وی با گرامی داشت روز خبرنگار افزود: اصحاب رسانه و خبرنگاران تلاش ها و اقدامات ارزشمندی صورت می دهند که جای قدردانی و سپاس دارد.

امام جمعه آمل تصریح کرد: در شرایطی قرار داریم که عصر خبر بوده و اطلاع رسانی از جایگاه ویژه و گرانقدری برخوردار است که باید به آن توجه شود.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که بعضی از اصحاب رسانه کرامت انسانی خود را از دست داده و تحت سلطه ایادی استکباری قرار گرفتند، اظهارداشت: امروز آل سعود بدترین عمل را انجام می دهد اما با پول خود اصحاب رسانه را به سمتی می برد تا آنان را مدافع حقوق بشر معرفی کنند.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: رژیم غاصب صهیونیستی اصحاب رسانه را در ید قدرت خود گرفتند و از آن ها در راستای تحقق اهداف و خواسته های خود بهره گیری می کنند.

امام جمعه آمل ادامه داد: ضرورت دارد برای رضای خدا کار کنیم که زمینه ساز عزت و عظمت انسان می شود و برکات ارزشمندی دارد.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: نیاز است در مسیر کرامت انسانی قدم برداریم که ریشه در دین مبین اسلام و عزت ما داشته و امری ارزشمند و گرانقدر است.

امام جمعه آمل تصریح کرد: خبرنگاران از جایگاه ارزنده ای برخوردار هستند که باید در راستای انجام تکالیف خود کوشا بوده و اهتمام شایسته ای در این مسیر داشته باشیم.

وی تصریح کرد: وظیفه ما در راستای خدمت به مردم و استحکام بخشی به همدلی و وفاق است که جامعه را می سازد و ثمرات والایی دارد.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: وحدت و همدلی به جامعه نوید و آرامش می دهد که باید تلاش ما در راستای خدمت صادقانه و خالصانه به مردم باشد.

علیرضا یونسی، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران اظهارداشت: خبرنگاران منادیان آگاهی، روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه هستند.

وی با بیان این که خبرنگاران می توانند به امیدافزایی و ترویج اعتماد در جامعه تلاش کنند، بیان داشت: از مدیران استانی می خواهیم از ظرفیت رسانه ها در جهت تعالی و انعکاس فعالیت ها استفاده کنند.

یونسی با بیان این که مدیران ظرفیت نقدپذیری خود را افزایش دهند، افزود: افزایش روح تحمل و بردباری مدیران می تواند روند کار خبرنگاران را ارتقا دهد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ادامه داد: تکریم و پاسداشت خبرنگاران باید دائمی باشد و اختصاص به یک روز و هفته ندارد که باید در طول سال قدردان فعالیت های این قشر زحمتکش باشیم.

یونسی با بیان این که مردم عظیم ترین سرمایه یک جامعه به سمار می روند امروز قدرت اجتماعی از جایگاه والایی برخوردار است، گفت: اصحاب رسانه باید در کنار نقاط ضعف به نقاط قوت پرداخته و راهکار و مطالب کارشناسی ارائه شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان این که خبرنگاران مازندران صاحب خانه شدند، افزود: هدیه روز خبرنگار امسال نیز با مذاکره ای که با استاندار مازندران صورت گرفت برای هر نفر دویست هزار تومان است.

یونسی افزود: رسانه های استان یاران اصلی مدیران برای توسعه و تعالی هستندکه خبرنگاران باید روح آزادی خواهی و دانایی را در جامعه تزریق کنند.

وی ادامه داد: برای توسعه استان راهی جز وحدت و همدلی نداریم که باید از ظرفیت خبرنگاران استفاده کنیم که در این مسیر می توانند کمک کار ما باشند.

احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل با گرامی داشت روز خبرنگار اظهارداشت: خبرنگاران از جایگاه والایی برخوردار هستند که قدردان تلاش های این عزیزان هستیم.

معاون استاندار مازندران افزود: خبرنگاران در روزهای سخت و با شرایط مختلف آب و هوایی و حوادث در کنار مدیران بوده و اهتمام شایسته ای در اطلاع رسانی دارند.

گفتنی است، این مراسم با رونمایی از کتاب تاریخ مطبوعات مازندران، رونمایی از تمبر شهید شاخص رسانه مازندران شهید غلامعلی لقمانی و تجلیل از نفرات برتر جشنواره در بخش های مختلف به کار خود پایان داد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0