کلنگ زنی پروژه خانه محله امت آباد آمل
17 مرداد 1395 ، دیدگاه 0

کمال نیوز :مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل گفت: در راستای توانمند سازی سکونتگاه های غیر رسمی خانه محله آمل واقع در امت آباد این شهر آماده کلنگ زنی و اجرای عمرانی است.

حمید رضا طاهرنژاد افزود:  با اتمام طرح و انتخاب پیمانکار، پروژه خانه محله در آمل اجرایی می شود.

وی با اشاره به اینکه از اهداف شورای اسلامی شهر، شهرداری و فرمانداری ویژه آمل ارتقاء سطح زندگی در سکونتگاه های غیر رسمی است افزود: با تملک خانه های هدف، این طرح در منطقه امت آباد اجرایی می شود تا گام نوین ارتقای سطح زندگی برای ساکنین آن منطقه را شاهد باشیم.

طاهرنژاد با بیان اینکه این پروژه در یک عرصه 320 متر مربعی پایه گذاری می شود گفت: خانه محله امت آباد با 548 متر مربع مساحت بستری برای خدمات بهداشتی، اجتماعی با هدف توانمند سازی سکونتگاه های غیر رسمی به اتفاق دستگاه های اجرایی ذیربط خواهد شد.

وی نقش شهروندان را در کنترل آسیب های اجتماعی شهر مهم عنوان کرد و گفت:  فعالیت های بهسازی مجموعه شهرداری آمل با مسئولیت پذیری شهروندان به نتیجه ارزنده تبدیل می شود. 

طاهرنژاد بر تغییر نگاه های شهروندان در مناطق آسیب پذیر اجتماعی تاکید کرد و افزود: همه شهروندان مقابل ناهنجاری ها آسیب پذیر هستند و برای کاهش ناهنجاری ها رویکرد مددکاری امری ضروری است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0