نجات از خاموشی با مدیریت و اصلاح الگوی مصرف برق شهروندان
17 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
رئیس اداره امور برق آمل : با مدیریت و اصلاح الگوی مصرف برق توسط شهروندان آملی انشالله خاموشی برنامه ریزی شده نخواهیم داشت و همه امکانات را بسیج نمودیم.

محمدمهدی گراییلی‌افرا رئیس اداره امور برق آمل درگفتگو با کمال نیوز ، با اشاره به افزایش دما در چند روز آینده گفت: با مدیریت و اصلاح الگوی مصرف برق توسط شهروندان آملی انشالله خاموشی برنامه ریزی شده نخواهیم داشت و همه امکانات را بسیج نمودیم.

وی با فراخوان از شهروندان در جهت کاهش مصرف و اصلاح  الگوی مصرف برق افزود: براساس پيش بيني سازمان هواشناسي مبني بر افزايش دما در روزهاي آينده پیک مصرف بار را در این هفته خواهیم داشت لذا جهت خدمت رسانی به شهروندان باید آمادگی لازم در تمام ساعات شبانه روز حفظ شود.

رئیس اداره امور برق آمل از هموطنان درخواست نمود مديريت مصرف برق را به ويژه در ساعت‌هاي اوج بار ، كاركنان امور برق آمل  را براي ارائه خدمت بهتر و تامين برق پايدار ياري رسانند.

گرائیلی افرا تاکید کرد: کلیه اکیپ های عملیاتی و اداری این مجموعه در حال حاظر در آماده باش بسر میبرند و در صورت بروز خاموشی در اسرع وقت به خدمت رسانی مشغول خواهند شد.

وی با بیان اینکه با مدیریت صحیح و بهینه مصرف برق مبالغ بسیار زیادی صرفه‌جویی می‌شود، افزود: مدیریت مصرف بهینه برق تنها وظیفه صنعت برق نیست بلکه همه باید در این راستا کمک کنند.

رئیس اداره امور برق آمل با تصریح بر اینکه مبالغ صرفه‌جویی شده از برق می‌تواند به چرخه اقتصاد کشور کمک کند، ادامه داد: این مبلغ می‌تواند در صنایع دیگر هزینه شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0