خبرنگاران آملی با 4 گل تیم فوتسال هنرمندان را شکست دادند +عکس
17 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
خبرنگاران آملی در مسابقه‌ای به مناسبت روز خبرنگار امشب در دیداری دوستانه با نتیجه 4 بر 2 هنرمندان این شهرستان را شکست دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،  دو تیم خبرنگاران و هنرمندان این شهرستان امشب به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار به مصاف هم رفتند.

این دیدار دوستانه با همکاری ادارات ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد که قبل از بازی هنرمندان و خبرنگاران با هم عکس دسته‌جمعی گرفتند.

دیدار دوستانه دو تیم هنرمندان و خبرنگاران آمل با سوت ناصر نصری سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل آغاز شد.

در ترکیب تیم خبرنگاران و اصحاب رسانه آمل که با گرامیداشت نام و یاد شهید محمود صارمی، مرحوم کربلایی جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در مازندران و خبرنگاران فقید این استان به میدان رفتند، مجید رحمانی، علی حبیب‌نتایج، قربانعلی مسافر، علی کرم‌زاده، حسین نورانی، محسن رنجبر، فیروز غلامی و عیسی ملکشاه حضور داشتند.

عیلرضا عزیز کمالی و نعمت قربانی کادر فنی تیم خبرنگاران را برعهده داشتند و معظم ساروی خبرنگار و نائب رئیس هیأت فوتبال آمل هم از نزدیک بر عملکرد همکارانش نظارت داشت.

در تیم هنرمندان آمل که با هدایت مجید راعی و اکبر جوکار به میدان رفت، محمد محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، مهدی حیدری، کریم ذبیحی، مرتضی صادقیان، اصغر رستمی، محسن رضایی، ابراهیم امیرکلایی و مهدی حسن‌زاده به میدان رفتند.

نیمه‌نخست این دیدار با سه گل به پایان رسید که دو گل سهم خبرنگاران و یک گل سهم هنرمندان بود.

حسین نورانی با استفاده از ضربه ایستگاهی پشت دروازه و فیروز غلامی با نفوذ به عمق گل خبرنگاران آملی را به ثمر رساندند و در مقابل محمد محمدی با حرکت از جناحین تنها گل هنرمندان را وارد دروازه خبرنگاران آملی کرد.

نیمه‌دوم این دیدار نیز با نمایش مطلوب عملکرد اصحاب رسانه و هنرمندان آملی در زمین چمن مصنوعی چند منظوره غدیر ادامه پیدا کرد تا اینکه حسین نورانی توانست با نفوذ به خط دفاع حریف گل سوم خبرنگاران را وارد دروازه حریف کرده و خود را در این دیدار به دومین گل زده برساند

.

در دقایق پایانی این مسابقه با نفوذ مجید رحمانی، پاس ارسالی به قربانعلی مسافر رسید و گل چهارم وارد دروازه هنرمندان شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در پایان این دیدار برگزاری دیدارهای دوستانه بین هنرمندان و خبرنگاران را گامی ارزشمند و مفید دانست و گفت: خبرنگاران و هنرمندان از یک خانواده هستند و روز خبرنگار فرصت مناسبی برای قدردانی از اصحاب رسانه و قلم به دستان بی‌ادعا است.

ناصر نصری‌شاهاندشت اظهار کرد: ورزش برای سلامتی چسم و جان بسیار مفید است و باید فعالان عرصه رسانه و خبر که از تلاش‌گران صدیق جامعه هستند همیشه برای سلامت خود اهمیت قائل شوند

.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0